Zakładki do książek

Zakładki do książek

Zakładki do książek druk zakładek

Zakładki do książek to jeden z najprostszych gadżetów reklamowych polecany szczególnie dla właścicieli księgarń czy też wydawców.

Zakładki do książek mogą być również wykorzystywane jako proste linijki (nadruk liniatury), wizytówki, podręczny notes lub w inny dowolny sposób. Druk zakładek do książek realizujemy w technologii druku offsetowego przy czym awers każdej zakładki do książek jest laminowany folią  błyszczącą, co znacznie podnosi estetykę produktu. Rewers bez laminatów daje możliwość odręcznego pisania, sporządzenia notatek. Zakładki przydadzą się również jako doskonała forma reklamowa, wszystko zależy od umieszczonej na nich treści. przykładowo mogą być doskonałą pomocą dydaktyczną jako forma zakładki dla nauczycieli danego przedmiotu, np. nauczycieli języka angielskiego. w tym przypadku często stosuje się nadrukowane odmiany w języku angielskim. Zastosowań jest bardzo wiele. Druk zakładek do książek to dobry pomysł na reklamę.

 • rozmiar 50 x 200 mm;
 • laminowany na błysk awers;
 • druk offsetowy w pełnym kolorze CMYK;
 • karton 300 g/m2 jednostronnie powlekany.

Cennik zakładek do książek

Realizacja ok. 6-8 dni roboczych.
Nakład500 egz.1000 egz.2000 egz.
Zakładka jednostronnie laminowana błysk (druk offsetowy)140 zł170 zł260 zł

Jak zamawiać

 1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
 2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
 3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
 4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
 5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
 6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
 7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

Zapytaj o ten produkt:

Dodaj komentarz