Clipboardy z nadrukiem indywidualnym clipboardy reklamowe

Clipboardy rekalmowe z nadrukiemClipboardy z nadrukiem indywidualnym to dosyć ciekawa forma reklamy. Przydaje się zwłaszcza na prelekcjach, spotkaniach, szkoleniach. Również doskonała, jako podkładka usztywniają pod dokument w terenie, gdzie trzeba szybko zrobić notatki.  Nasze Clipboardy z nadrukiem wykonujemy w pełnym kolorze z obu stron, co zapewnia duże pole do popisu dla projektanta. Można na nich umieścić logo, co jest najczęściej spotykanie, ale również inne elementy graficzne czy ofertę.

Wykonywane przez nas Clipboardy reklamowe z nadrukiem są zrobione z tektury o grubości aż 2,5 mm, co zapewnia należyta sztywność i jakość. Okleinę drukujemy w pełnym kolorze na papierze  samoprzylepnym, który następnie laminujemy specjalną folią ochronną. Takie rozwiązanie zapewnia dużą trwałość produktu.

Podkładki wyposażane są w clipy o długości aż 100 mm. Clipy występują w 3 wariantach, a mianowicie: Clip zwykły, clip z uchwytem na długopis, clip z zawieszką i uchwytem na długopis. Oczywiście same Clipboardy reklamowe z nadrukiem występują też w trzech najpopularniejszych rozmiarach: A5, A4 i B5.

Clipboardy

Aktualny cennik. Realizacja ok. 3-4 dni robocze.
Rozmiar/ rodzaj clipa/ nakład 10 egz.20 egz.30 egz.50 egz.100 egz.
Rozmiar A5
Clip standardowy14,50 zł11,80 zł11,25 zł9,15 zł7,25 zł
Clip z uchwytem na długopis15,60 zł13,9011,80 zł10,15 zł7,70 zł
Rozmiar A4
Clip standardowy16,15 zł13,90 zł12,10 zł10,92 zł7,97 zł
Clip z uchwytem na długopis17,12 zł14,90 zł12,50 zł11,90 zł8,87 zł
Rozmiar B5
Clip standardowyCeny jak za A5
Clip z uchwytem na długopisxxx

Jak zamawiać

  1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
  2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
  3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
  4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
  5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
  6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
  7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

Zapytaj o ten produkt: