Kalendarzyki i karty biznesowe

2021Kalendarzyki listkowe

"<yoastmark

Kalendarzyki listkowe to jedna z podstawowych i bardzo popularnych form reklamowych. Występują również pod nazwą kalendarzyki kieszonkowe czy też karty firmowe. Kalendarzyki kieszonkowe to nie tylko ich najprostsza forma z kalendarium na dany rok. Mogą służyć również jako wizytówki osobiste, wizytówki firmowe, tzw. biznes karty zwane również kartami firmowymi.

Mnogość pomysłów i zastosowań pozwala na wykorzystanie ich jako doskonałego nośnika reklamy państwa firmy, nie tylko w podstawowym zakresie. Podobnie jak oferowane przez nas wizytówki są drukowane wyłącznie na maszynach offsetowych. Kalendarzyki listkowe są obligatoryjnie laminowane folią błyszczącą z obu stron co znacznie podnosi prestiż produktu oraz jego trwałość. Szczególnie dobrze sprawdzają się jako karnety. Wtedy rewers pozostaje nie laminowany, można przystawić pieczątkę czy też nanieść odręczne notatki. Nasz inny produkt reklamowy, a mianowicie teczki ofertowe posiadają specjalne wycięcie na włożenie kalendarzyków. Polecamy również karty plastikowe na PCV o grubości aż 0,7 mm.

 • powiększony wymiar 54 x 85 mm;
 • pełen kolor CMYK zawsze dwustronnie (4+4);
 • laminat błysk w standardzie!!!;
 • druk offsetowy lub druk cyfrowy; w druku cyfrowym drukowane są karty Mega Gruba;
 • karton 350g/m2 lub 700 g/m2 (0,7 mm, tylko w opcji Mega Gruba)
 • doskonały nakład nawet 50 egz.

Cennik kalendarzyków i kart biznesowych

Termin realizacji: ok. 3-4 dni robocze, dla kart w opcji Mega Grube: ok 6-7 dni roboczych
Rodzaj karty/ nakład50 egz.100 egz.250 egz.500 egz.1000 egz.300 egz.5000 egz.10000 egz.
Karta Standard Błyskxx78 zł89 zł125 zł235 zł359 zł586 zł
Karta Mega Gruba 0,7 mm 96 zł 132 zł162 zł180 zł168 złxxx

Jak zamawiać

 1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
 2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
 3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
 4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
 5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
 6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
 7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

Zapytaj o ten produkt:

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.

Dodaj komentarz