Torby reklamowe

Torby reklamowe laminowane

Torby reklamowe

Torby reklamowe to jeden z bardziej atrakcyjnych produktów reklamowych, który pozwala wręczyć Twojemu Klientowi drobny prezent i to w nie by jakim opakowaniu. Torba reklamowa z indywidualnym nadrukiem, z logo, z danymi adresowymi, etc.  znacznie podnosi prestiż firmy i sprawia, że wizerunek w oczach Klienta nabiera niepowtarzalnego blasku, a przekazane w ten sposób prezenty bardziej cieszą.

Torby reklamowe z nadrukiem projektujemy indywidualnie od A do Z. Na torbach mogą się znaleźć dowolne elementy graficzne, dowolne zdjęcia, co sprawi, że Twoja reklama będzie jedyna i niepowtarzalna. Nasze torby firmowe wykonujemy z kartonu białego jednostronnie powlekanego, 170 g/m². Wszystkie torby, które produkujemy są obligatoryjnie laminowane folią błyszczącą lub matową (do wyboru), czego nie stosuje konkurencja, a co znacznie podnosi prestiż i trwałość tego produktu. Torby papierowe dostępne są w standardowych rozmiarach.

Standardowe formaty toreb to:

 • B3 poziom 500 x 350 x 130 mm
 • A3 pion 350 x 430 x 100 mm;
 • A4 poziom 350 x 240 x 100 mm;
 • A4 pion 240 x 350 x 100 mm;
 • A5 poziom 240 x 180 x 100 mm;
 • A5 pion 170 x 230 x 90 mm;
 • Torba na wino 120 x 390 x 90 mm.

Można je wykonać w formacie pionowym i poziomym, co podnosi użyteczność toreb reklamowych. W przypadku zapotrzebowania na torby poziome lub nie uwzględnione w cenniku toreb prosimy o e-mail z podaniem wymiarów torby  oraz nakładu. 

W naszej ofercie posiadamy także torby z nadrukiem na papierach Kraft bez laminowania. Mogą być na papierach białych lub szarych prążkowanych. Torby kraft.

Standardowe torby reklamowe - najczęściej zmawiane

Skrócony cennik toreb reklamowych. Realizacja ok. 7-8 dni roboczych.
Rodzaj/ nakład/ cena egz.10 egz.50 egz.100 egz.500 egz.1000 egz. 2000 egz.
Na format A5
(170x230x90)
25,15 zł10,70 zł7,53 zł3,40 zł2,77 zł2,35 zł
Na format A4
(240x350x100)
27,15 zł12,50 zł8,52 zł3,94 zł2,95 zł2,67 zł
Na wino
(120x390x90)
27 zł11,20 zł7,82 zł3,80 zł2,74 zł3,05 zł

Jak zamawiać

 1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
 2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
 3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
 4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
 5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
 6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
 7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

Zapytaj o ten produkt:

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.