Banery reklamowe oczkowane

Banery reklamowe

Mogą być umieszczane praktycznie w dowolnym miejscu, siatce, płocie, elewacjach budynków, a druk w pełnym kolorze to możliwość prezentowania na reklamie zdjęć i zastosowanie dowolnej szaty graficznej. Technologia druku to  druk solwentowy.

banery reklamowe oczkowaneBanery reklamowe to podstawowa forma reklamy zewnętrznej: transparenty, ściany budynków oraz elementy dekoracji stoisk targowych. Łatwy transport w rulonie, duża wytrzymałość i odporność na rozdarcia sprawiają że idealnie nadaje się do druku grafiki wykorzystywanej w często przenoszonych prezentacjach.

Banery reklamowe oczkowane są zgrzane na krawędziach na specjalistycznej zgrzewarce,i mają wzmocnione krawędzie, dodatkowo są oczkowane (podziałka 50 cm) – metalowe oczka do zamocowania. Drukowane są na tkanina winylowej do zadruku jednostronnego o widocznej z odległości poniżej 2 m strukturze siatki wzmacniającej. Istnieje możliwość dodatkowego laminowania banera.

Banery reklamowe można wykonać praktycznie w dowolnym rozmiarze (prosimy pytać w dziale kontakt).

Przy stosowaniu standardowych wymiarów banerów reklamowych w kalkulacjach nie liczymy powierzchni reklamowej, a jedynie ilość sztuk. Przykładowo zamawiając 10 szt. banera o wymiarze 2 x 1 m za 1 sztukę zapłacimy dużo mniej niż przy zamówieniu pojedynczego egzemplarza. Jest to jedna z najkorzystniejszych cen na rynku.

Cennik banerów reklamowych

Realizacja ok. 2-3 dni robocze. Ceny za egzemplarz na standardowym podłożu frontlit, baner laminowane.
Rozmiar/ nakład/ cena za nakład1 szt.
2 x 1 m84 zł
3 x 1 m92 zł
3 x 1,5 m137 zł
4 x 1,25 m168 zł

Jak zamawiać

  1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
  2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
  3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
  4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
  5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
  6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
  7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

Zapytaj o ten produkt:

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.

Dodaj komentarz