Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem
Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem z mechanizmami do wpinania dokumentów (dwu szczękowe  oraz cztero szczękowe). Szerokość grzbietów segregatorów to odpowiednio 42 mm i 72 mm. (zobacz cennik segregatorów).

Jako jedni z nielicznych wykonujemy segregatory na zamówienie. Wykonywane z litej tektury o grubości 2mm kaszerowanej (oklejonej) od strony zewnętrznej zadrukowanym papierem samoprzylepnym laminowanym folią błyszczącą; od strony wewnętrznej białym papierem. Segregatory reklamowe możemy wykonać indywidualny segregator nawet w małych nakładach. Jesteśmy jednym z nielicznych producentów segregatorów, gdzie zastosowana technologia pozwala na wykonanie nawet pojedynczego egzemplarza. Praktyka drukarska wskazuje, że minimalnym nakładem dla produktu segregatory firmowe indywidualne jest 5 egzemplarzy.

Segregatory z nadrukiem mogą stanowić doskonały produkt reklamowy. Segregatory reklamowe są drukowane w pełnym kolorze zapewnia możliwość umieszczenia logo, różnorodnych grafik, jak również zdjęć.

Najniższa cena w Polsce – przy jednoczesnej możliwości wykonania bardzo małych nakładów. Zabłyśnij przed swoim Klientem. Segregatory z logo czy inaczej w tym przypadku segregatory reklamowe to dobry pomysł na dodatkowe korzyści reklamowe dla Twojej firmy. Jako producent segregatorów firmowych staramy się otrzymać najwyższe możliwe standardy druków reklamowych. Zobacz też podobny produkt do przechowywania dokumentów  teczki ofertowe.

Wymiary segregatorów:

 • z grzbietem 20 mm, mechanizm D10;
 • z grzbietem 42 mm, mechanizm D25 (wys. x szer. x grubość): 316x267x42 mm;
 • z grzbietem 72 mm, mechanizm D40 (wys. x szer. x grubość): 316x277x72 mm;

W cenniku prezentujemy tylko małe nakłady. W przypadku zapotrzebowania na wyższe nakłady prosimy o kontakt e-mail. Cena będzie zdecydowanie niższa.
Przykładowo segregator 48 mm to koszt: 100 egz.: 13,50 zł netto/egz., 500 egz.: 6,70 zł netto/egz., 1000 egz.: 5,6 zł netto/egz.

 • tektura aż 2 mm;
 • lakierowanie na błysk;
 • pełen kolor druku 4+0;
 • nakłady już od 5 egz.!!! (o wyższe lub niższe /możemy wykonać nawet 1 egz./ nakłady i opcje prosimy pytać via e-mail).

Aktualizacja cennika, prosimy pytać via e-mail.

Cennik segregatorów reklamowych z nadrukiem

Realizacja ok. 5-6 dni roboczych. W przypadku wyższych nakładów wycena indywidulana na e-mail.
Rodzaj/ nakład5 egz.10 egz.20 egz.40 egz.
Szerokość grzbietu 20 mmMechanizm 4 szczęki27,15 zł 24,10 zł 19,85 zł 18,50 zł
Szerokość grzbietu 42 mm
Mechanizm 2 szczęki35,50 zł 26,80 zł 20,77 zł 19,89 zł
Mechanizm 4 szczęki36,45 zł27,50 zł21,15 zł21,50 zł
Szerokość grzbietu 72 mm
Mechanizm 2 szczęki32,50 zł 30,66 zł 23,75 zł22,50 zł
Mechanizm 4 szczęki34 zł29,50 zł25,60 zł23,50 zł

Jak zamawiać

 1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
 2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
 3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
 4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
 5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
 6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
 7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

Zapytaj o ten produkt:

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.

Dodaj komentarz