Naklejki i etykiety samoprzylepne w doskonałej jakości i cenie

naklejki etykiety samoprzylepneNaklejki i etykiety samoprzylepne w doskonałej jakości i cenie. Aktualnie wprowadziliśmy do oferty druk na różnych podłożach. Do druku naklejek i etykiet stosujemy takie podłoża jak: papier samoprzylepny, folię samoprzylepną białą matowa, jaki i folia samoprzylepna przeźroczysta. Naklejki można również drukować na folii samoprzylepnej srebrnej lub złotej co dodaje tylko prestiżu tak przygotowanemu produktowi. Niżej znajdzie państwo wszystkie dostępne materiały jaki stosujemy w druku naklejek.

Niewątpliwie dodatkowym atutem naszej oferty druku etykiet samoprzylepnych jest możliwość wykonania ich praktycznie w dowolnym kształcie. Etykiety samoprzylepne, znajdują zastosowanie w wielu branżach. Podstawową funkcją naklejki jest funkcja informacyjna (np. jako etykiety produktowe na opakowaniach) i często ostrzegawcza. Częściej funkcje te łączone są z działaniami marketingowymi, reklamowymi pozycjonującymi produkt na tle konkurencji.

naklejkiEtykiety dostarczamy na rolkach, w arkuszach lub w rulonie, z opcją zdejmowania ażuru. Dzięki temu mogą one być stosowane do automatycznej, półautomatycznej lub ręcznej aplikacji na produkty. W opcji istnieje możliwość personalizacji każdej z naklejek.

Ze względu na bardzo wiele możliwości wykonania naklejek do szczegółowej wyceny będziemy potrzebować podatkowych informacji, takich jak:

  • nakład w egzemplarzach;
  • rozmiar w mm;
  • określenie kształtu (prostokąt, owal, okrąg, kształt nieregularny);
  • wyboru rodzaju podłoża (papier samoprzylepny, folia, etc.).

Dostępne materiały samoprzylepne:

  • papier samoprzylepny;
  • folia samoprzylepna biała błyszcząca, biała matowa.;
  • folie srebrna, przezroczysta (druk CMYK lub druk CMYK + biały);
  • folia barwiona w masie, np. czarna, zielona, granatowa, czerwona (druk wyłącznie kolorami metalizowanymi, np. Liquid Gold/Silver)

Na dole strony znajdziecie państwo wygodny formularz. Wystarczy wypełnić i wysłać, odpowiemy tak szybko, jak będzie to możliwe. Można też skorzystać z formularza na stronie kontakt. Produkujemy też: nalepki 3d, nalepki magnetyczne.

Zapytaj o ten produkt: