Karty plastikowe druk kart plastikowych PCV

karty plastikowe karty pcv
karty plastikowe karty pcv

Karty plastikowe druk kart plastikowych PCV. Tego typu karty plastikowe PCV to jeden z najtrwalszych produktów na rynku reklamowym. Wykonywane są na PCV o grubości  0,7 mm – typowa grubość i sztywność kart kredytowych. Rozmiar kat to standard 85×54 mm, posiadają zaokrąglone narożniki. Produkty z serii serii karty plastikowe i kalendarzyki listkowe drukujemy wyłącznie na maszynach offsetowych, co zapewnia najwyższą jakość druku.

Zdecydowanie polecamy tego typu karty. Można je zastosować jako karty stałego Klienta, karty rabatowe, identyfikatory, kalendarzyki czy wreszcie jako zwykłe wizytówki. przykłady zastosować tego typu kart wykonanych z plastiku można mnożyć niemalże w nieskończoność. Karty plastikowe są bardzo często są zamawiane przez zakłady mechaniczne i wykorzystywane jako zawieszki pod komorą silnika. Jako serwis olejowy. Ich duża odporność na chemikalia, warunki atmosferyczne czy wycieranie sprawia, że są praktycznie nie zniszczalne. W niektórych przypadkach i mniejszych nakładach można je wykonać w dowolnym kształcie, zobaczcie jak na naszym blogu pod hasłem wizytówki w dowolnym kształcie. O dostępne opcje prosimy pytać w dziale kontakt. Innego rodzaju produktem, który również wykonujemy na PCV są tablice reklamowe.

Cennik kart plastikowych pcv 0,7 mm

Realizacja ok. 7-10 dni roboczych
Rodzaj karty/ nakład250 egz.500 egz.1000 egz.
Karty plastikowe PCV 0,7 mm240 zł340 zł495 zł

Jak zamawiać

  1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
  2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
  3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
  4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
  5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
  6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
  7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

Zapytaj o ten produkt:

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.