Pinsy

Pinsy okolicznościowePinsy na zamówienie standardowe

Pinsy z soczewką 3D.

Wykonujemy pinsy reklamowe, znaczki reklamowe, okolicznościowe. Najniższe ceny, projekt gratis. Nakłady pinsów to nawet 10 egz.. Pinsy na powierzchni czołowej posiadają naklejkę 3D.

Wylana na powierzchnię kolorowej, samoprzylepnej etykiety przezroczysta, poliuretanowa żywica nadaje jej niepowtarzalny, luksusowy, trójwymiarowy wygląd. Pinsy tego typu drukujemy zawsze w pełnym kolorze CMYK (nieograniczona liczba kolorów). Przypinski do marynarki z logo w  bardzo subtelny sposób informują o przynależności posiadacza do różnego rodzaju stowarzyszeń, organizacji, fan-klubów itp. Pinsy do klapy marynarki posiadają metalowy podkład (pinsy metalowe) z zapięciem typu motylek, co bardzo ułatwia ich użytkowanie.  Szczególnie polecane są stowarzyszeniom, organizacjom, fan klubom, gminom i powiatom. Pinsy to doskonały i niedrogi gadżet reklamowy dla firm.

Specyfikacja produktu:

 • wylewane żywicą (3D, soczewka);
 • eurozapięcie motylkowe;
 • pełen kolor druku CMYK.
Pinsy standardowe wykonywane są w standaryzowanych kształtach i wymiarach.
 • Herb – 14,6 mm x 18,8 mm
 • Prostokąt – 20,5 mm x 11,5 mm
 • Kwadrat – 18,5 mm x 19,2 mm
 • Elipsa – 21,6 mm x 12,0 mm
 • Koło – 20,7 mm x 20,7 mm

Aktualizacja cenników. Prosimy pytać o indywidualną wycenę poprzez e-mail.

Cennik pinsów standardowych

Realizacja ok. 9 dni roboczych
Rodzaj/ nakład30 egz.50 egz.100 egz.200 egz.
Stały koszt niezależny od kształtu pinsa3,92 zł3,89 zł3,25 zł2,78 zł


Pinsy metalowe w kolorze antycznego srebra lub złota.

Oprócz wyżej opisanych pinsów z soczewką możemy wykonać też pinsy w pełni metalowe, wykonane z metali imitujących np. antyczne srebro lub złoto. W przypadku pinsów metalowych obowiązuje indywidualna wycena, proszę nie sugerować się cennikiem poniżej, których dotyczy  standardowych przypinek. Do wyceny pinów metalowych potrzebujemy infomacji o romiarze (może być dowolny) oraz o nakładzie na e-mail: info@alt-media.com.pl

Jak zamawiać

 1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
 2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
 3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
 4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
 5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
 6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
 7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

 

Zapytaj o ten produkt:

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.

Pozostałe często zamawiane produkty to: druki samokopiujące, teczki ofertowe i koperty z nadrukiem.

Dodaj komentarz