Koperty z nadrukiem

Koperty z nadrukiem
Koperty z nadrukiem

Koperty z nadrukiem, koperty firmowe

Oferujemy koperty samoprzylepne z nadrukiem firmowym. Jest to często stosowana forma reklamowa. Firmowa koperta z nadrukiem zawsze zwróci uwagę i podniesie prestiż twojej formy w oczach klientów. Koperty z nadrukiem wykonujemy nawet w małych nakładach, prosimy pytać via e-mail. Nawet już od 50 egz. Jeśli wysyłają państwo więcej korespondencji to prawdopodobnie przydatny będzie papier firmowy.

Nadruki są wykonywane na gotowych kopertach. Drukujemy w pełnym kolorze CMYK, a ilość zastosowanych kolorów nie ma wpływu na cenę druku. Śmiało możemy powiedzieć, że nasza oferta nadruku na kopertach w pełnym kolorze jest bardzo konkurencyjna cenowo, a terminy realizacji nie przekraczają zazwyczaj 3-6 dni roboczych.

Jeśli są Państwo zainteresowani nadrukiem w 1 kolorze (czarno-białym) ta opcja jest również możliwa, a ceny są kilkukrotnie niższe. Prosimy pytać w rozwijanym formularzu na dole strony z podaniem nakładu (egz.) oraz rozmiaru koperty. 

 

Cennik kopert z nadrukiem w pełnym kolorze

Realizacja ok. 3-5 dni roboczych
Rodzaj/ nakład10025050010002000
C6 (162x114 mm)1,81 zł1,10 zł0,61 zł0,34 zł0,28 zł
K45 (155x155 mm)2,28 zł1,25 zł0,68 zł0,42 zł0,33 zł
C5 (229x162 mm)2,49 zł1,40 zł0,69 zł0,44 zł0,35 zł
C4 (324x229 mm)2,25 zł1,42 zł0,92 zł0,65 zł0,52 zł
B5 (250x176 mm)2,41 zł1,36 zł0,81 zł0,47 zł0,39 zł

Jak zamawiać

  1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
  2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
  3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
  4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
  5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
  6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
  7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

Zapytaj o ten produkt:

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.

Dodaj komentarz