Druk książek

Druk książek. Książki drukujemy w standardowych formatach.

Druk książek
Druk książek

W pozycji druk książek preferujemy druk cz./b. na papierze o gramaturze 80 g/m2, wewnątrz książki można zastosować również strony pełno kolorowe, jak również kolorowe okładki. Aktualnie w dobie nowoczesnych technologii druk książki to już nie problem. Cały cykl produkcyjny (poza składem) zawiera się w przeciągu kilku dni roboczych. Każdy może wydać swoją książkę. Klient otrzymuje gotowa pracę zgodną z zakładanymi parametrami druku. Książka wygląda i zachowuje się dokładnie tak jak wydawnictwo wysoko nakładowe.

Możliwe są nakłady nawet od 1 egz. Druk książek realizujemy w dowolnych formatach nie większych niż: 344 x 49 mm dla stron kolorowych, 314 x 454 mm dla stron czarno-białych. Wymiary gotowych książek ograniczone są również sposobem oprawy.

Najczęściej zamawianymi u nas pozycjami są:

 • instrukcje obsługi do urządzeń elektronicznych i sprzętu AGD;
 • broszury z ofertą towarową (sklepy, firmy produkcyjne);
 • poradniki;
 • niskonakładowe publikacje (książki) autorskie;
 • publikacje pokonferencyjne;
 • skrypty akademickie;
 • prace autorskie, dyplomowe, magisterskie, etc.

Opłacalne nakłady to 10 – 500 egzemplarzy w przypadku publikacji niskonakładowych – jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest jedną z korzystniejszych na rynku – bezkonkurencyjna cena dla niskich nakładów. Książki drukowana u nas polecamy lakierować lub laminować na błysk. nadaje to głębi koloru okładce, a także zapewnia wyższa trwałość produktu. Możliwe są do wyboru okładka twarda, miękka, klejona lub szyta w zależności od formatu książki.

Druk książek

Dysponujemy pulą numerów ISBN nadawanych przez Bibliotekę Narodową. Udzielamy wszelkiej pomocy autorom włącznie z przydzieleniem numeru ISBN i wszelkimi, związanymi z tym formalnościami.

Jak zamawiać

 1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
 2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
 3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
 4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
 5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
 6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
 7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

Zapytaj o ten produkt:

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.

Jeden komentarz


Dodaj komentarz