Druki samokopiujące

druki samokopiujące bloczki
druki samokopiujące bloczki

Druki samokopiujące i bloczki samokopiujące

Druki samokopiujące tzw. bloczki samokopiujące niezastąpione we wszelkich dokumentach lub formularzach wypełnianych ręcznie z jedną kopią. Faktury, druki magazynowe, druki zamówień, etc. Jest to sklejony na grzbiecie półprzeźroczystym klejem stos na przemian ułożonych kartek zadrukowanych na papierze samokopiującym CB i CF o gramaturze 80 g/m2. Pomimo powszechnej cyfryzacji bloczki samokopiujące stanowią jeden z niezbędnych elementów w niektórych zastosowaniach, np. w handlu. Druk bloczków samokopiujących realizujemy w technologii druku offsetowego. Małe nakłady wykonujemy natomiast na maszynach cyfrowych.

Zamiennikiem produktu druki samokopiujące są tzw. formularze samokopiujące. Formularze samokopiujące to nic innego jak druk oryginału + 1 lub 2 kopie sklejony w jeno. Nie jest to więc bloczek samokopiujący z wyrywanymi kartami, a pojedynczy komplet gotowy do użytku. Czasami takie rozwiązanie jest wygodniejsze niż bloczki samokopiujące.

Warstwy papieru samokopiującego w produkcie druki samokopiujące:

CB – warstwa wierzchnia, na niej drukuje się pierwszą warstwą kompletu samokopiującego – oryginał. Copy Back oznacza, że spodnia strona kartki pokryta jest mikrokapsułkami, które zawierają specjalną substancję kopiującą. Wierzchnia strona kartki nie różni się niczym od zwykłych papierów.

CFB – Copy Front and Back – wierzchnia strona absorbuje substancję kopiującą z warstwy CB. Spodnia strona zawiera mikrokapsułki z substancją kopiującą.

CF – Copy Front – wierzchnia strona absorbuje substancję kopiującą z warstwy CB lub CFB.
Spodnia strona nie różni się niczym od zwykłych papierów.

Kolory papieru samokopiującego: biały, różowy, zielony, niebieski, żółty
Standardowy układ kolorów: biały + biały, biały + żółty, biały + różowy + żółty, biały + różowy + zielony + żółty, biały + różowy + zielony + niebieski + żółty

Druki samokopiujące są klejone w bloczki samokopiujące, dokładnie tak, jak ma to miejsce w przypadku produktu notesy reklamowe. Podobny, ale jednocześnie zupełnie innym produktem są wizytówki multiloft, które składają się z wielu warstw papieru. Zobacz też zwykłe wizytówki lub bardziej prestiżowe karty plastikowe.

W niektórych formatach możemy wykonać nawet 1, 2 egzemplarze druków samokopiujących. Prosimy pytać poprzez formularz kontaktowy na dole strony. 

Cennik bloczków samokopiujących (oryginał + kopia)

Druki samokopiujące. Druk jednostronny, jednokolorowy. 100 kartek w bloczku = 50 kompletów oryginał + kopia. Jako jedni z nielicznych możemy wydrukować nawet 2 egz. Minimalne nakłady są drukowane w opcji biały oryginał + biała kopia.
Rozmiar/ nakład10 egz.20 egz.50 egz.100 egz.200 egz.500 egz.
DL (210 x 99 mm)xx6,75 zł4,75 zł4,25 zł2,95 zł
A6 (148 x 105 mm)11,35 zł10,99 zł6,35 zł4,35 zł3,85 zł2,55 zł
A5 (210 x 148 mm)16,85 zł15,45 zł6,65 zł5,65 zł4,15 zł3,85 zł
A4 (297 x 210 mm)25,15 zł19,85 zł12,00 zł8,00 zł7,50 zł6,20 zł

Jak zamawiać

  1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
  2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
  3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
  4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
  5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
  6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
  7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

Zapytaj o ten produkt:

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.

Dodaj komentarz