Naklejki 3D

Naklejki 3D
Naklejki 3D

Naklejki 3D

Naklejki 3D to bardzo ciekawa forma reklamowa. Jest to naklejka wydrukowana na specjalnej folii samoprzylepnej wylana dodatkowo przeźroczystą poliuretanową żywicą w formie soczewki 3D. Naklejki 3D są odporne na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, niektóre chemikalia.  Soczewka 3D nadaje im niepowtarzalny i ekskluzywny wygląd, podnoszą rangę oznakowanego w ten sposób produktu. Idealnie nadają się jako oznakowanie różnego rodzaju produktów: samochodów, mebli, komputerów, sprzętu elektronicznego, sprzętu AGD, etc. praktycznie można je zastosować w każdym przypadku, ilość możliwych sytuacji jest nieograniczona. Naklejki 3D są wykorzystywane przy produkcji pinsów na podkładzie metalowym, do znakowanie pendrive pamięci USB w opcji tzw. doming.

Naklejki 3D można wyprodukować praktycznie w dowolnym kształcie i wymiarze, podobnie jak naklejki magnetyczne. Mogą mieć zupełnie dowolne nieregularne krawędzie. Prosimy pytać w dziale kontakt lub w formularzu na dole strony.

Przykładowe ceny naklejek 3D wypukłych

Realizacja ok. 4-7 dni roboczych. Tabela zawiera tylko przykładowe ceny, naklejki mogą mieć dowolny rozmiar.
Rozmiar naklejki 50 egz.100 egz.150 egz.200 egz.
25x25 mm1,61 zł1,42 zł1,40 zł1,38 zł
30x50 mm2,15 zł1,82 zł1,79 zł1,75 zł

Jak zamawiać

  1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
  2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
  3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
  4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
  5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
  6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
  7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

Zapytaj o ten produkt:

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.