Wizytówki

druk wizytówek
druk wizytówek

Druk wizytówek (zobacz cennik wizytówek). Wizytówki to najprostsza ze spotykanych form reklamowych. Występują zarówno jako wizytówki imienne/ osobiste, jak również jako prezentacja firmy z pełnymi danymi kontaktowymi, mapką dojazdu, zdjęciami, etc. Jako wizytówki firmowe, sprawdzają się równie niedoskonale. Dlatego też druk wizytówek firmowych i ich posiadanie są zawsze pożądane.

Mnogość dodatkowych opcji pozwala stwierdzić, że nasza oferta, jest jedną z bogatszych w sieci. Druk wizytówek realizujemy na maszynach offsetowych, jednak nakłady 100 egz. są drukowane cyfrowo (druk cyfrowy). Warto zapoznać się z historią biletu wizytowego, czyli właśnie wizytówek. Jest to produkt podobny do kalendarzyków listkowych. Jeden z naszych sztandarowych produktów jaki są teczki ofertowe posiada miejsce na włożenie wizytówki.

 • wymiar podstawowy: 90 x 50 mm;
 • druk wizytówek realizujemy w pełnym kolorze CMYK jednostronnie (4+0), dwustronnie (4+4);
 • druk offsetowy (nakłady 250 i więcej), druk cyfrowy (w nakładzie 100 egz.);
 • karton bielony 350 g;
 • doskonały nakład 100/250/500/1000 egz.;

Aktualny cennik wizytówek. Realizacja ok. 3-7 dni roboczych.
Rodzaj wizytówki/ nakład 100 egz.250 egz.500 egz.1000 egz.
Klasyczne bez laminatówjednostronne24 zł29 zł58 zł79 zł
dwustronne28 zł35 zł61 zł98 zł
Extra Exclusive matjednostronnex55 zł75 zł119 zł
dwustronnex65 zł80 zł129 zł
Extra mat
+ lakier UV selektywny
jednostronnex89 zł155 zł262 zł
dwustronnex99 zł165 zł278 zł
Extra błyskjednostronnexx125 zł149 zł
dwustronnexx139 zł159 zł

W ofercie mamy teczki ofertowe z wycięciem na wizytówkę. Zobacz też wizytówki multiloft oraz najnowszy produkt jakim są złocone wizytówki


Z efektem 3D z drukiem wypukłym

druk wizytówekTen produkt posiada wyczuwalny pod palcami efekt wypukłości. Są  laminowane na matowo, jest to opcja wizytówki klasycznej Exclusive Mat. „Druk wypukły” uzyskiwany jest przez lakierowanie selektywne specjalnym puchnącym lakierem przeźroczystym, który po zalakierowaniu miejscowo zwiększa swoją objętość.

Technika ta daje możliwości podkreślenia niektórych elementów druku, poprzez nadanie im widocznej oraz wyczuwalnej w dotyku struktury 3D. W przypadku uszlachetniania elementów wydruku lakierem wypukłym nie zaleca się lakierowania dużych i małych elementów na jednym użytku jednocześnie.

Aktualnych cennik wizytówek z lakierowanie wybiórczym 3D. Realizacja ok. 8-12 dni roboczych.
Rodzaj wizytówki/ nakład 100 egz.250 egz.500 egz.1000 egz.
Premium z lakierem wybiórczym puchnącymjednostronnex138 zł169 złx
dwustronnex157 zł205 złx
 

Na PCV 0,7 mm

druk wizytówek Od niedawna możliwy jest druk wizytówek na innych materiałach niż tylko papier i karton. Obecnie istnieje możliwość druku na PCV o grubości 0,7 mm, zbliżonym do grubości karty kredytowej. Takie rozwiązanie zapewnia niesamowitą trwałość produktu. Jest praktycznie niezniszczalny. Zobacz też karty plastikowe.

 

Cennik wizytówek PVC 0,7mm. Realizacja 7-10 dni roboczych
Rodzaj/ nakład 250 egz.500 egz.1000 egz.
Wizytówki na PCV 0,7 mmdruk jednostronny269 zł278 zł457 zł
druk dwustronny289 zł384 zł495 zł

 

 

Jak zamawiać

 1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
 2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
 3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
 4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
 5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
 6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
 7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

Zapytaj o ten produkt:

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.

Torby z nadrukiem, Wyszków, wizytówki Wyszków

Dodaj komentarz