Torby z nadrukiem papierowe Kraft

Torby z nadrukiem papierowe KraftTorby z nadrukiem mogą występować w kilku odmianach. Bardzo często torby z nadrukiem wykonujemy z papieru kredowego z dodatkowym laminowaniem, tzw. torby reklamowe laminowane (przejdź jeśli intereuję Cię torby laminowane). W naszej ofercie znajdą też państwo produkty bardziej ekologiczne. Torby wykonujemy też papieru Kraft. Mogą one występować jako zupełnie białe, jak również jako wykonane z papieru Kraft szarego prążkowanego. Nadruk na tego typu torbach wykonujemy zawsze w pełnym kolorze, co znacznie podnosi atrakcyjność finalnego produktu reklamowego.  Nadruk na torbie firmowej to doskonały wybór. Torba służy jak dokonały nośnik reklamy w przestrzeni publicznej. Wszystkie są wyposażone  w uchwyty papierowe skręcane.

Podsumowując Mają Państwo do wyboru torby z nadrukiem z 2 rodzajów papierów, biały lub szary, prążkowany o gramaturze 100 g/m2. Zamaczany, że gramatura papierów Kraft jest taka sama dla obu opcji kolorystycznych. Koszty wykonania takich toreb zależą bezpośrednio od nakładu, jak i rozmiaru.samej torby. Podczas składania zapytania, np. poprzez formularz na dole strony, prosimy podać własnie nakład i rozmiar toreb. Podstawowe rozmiary toreb to odpowiednio (rozmiary w mm, szerokość / wysokość/ głębokość):

 • 100 x 400 x 100 na wino;
 • 180 x 255 x 80 pion;
 • 250 x 190 x 90 poziom;
 • 240 x 340 x 90 pion;
 • 340 x 240 x 90 poziom;
 • 320 x 400 x 130 pion;
 • 480 x 350 x 130 poziom;

Jak zamawiać

 1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
 2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
 3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
 4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
 5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
 6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
 7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

Zapytaj o ten produkt: