Tablice informacyjne i szyldy

Tablice informacyjne i szyldy reklamowe

Drukujemy bezpośrednio na płytach PCV i innych materiałach o różnej grubości. Przyjęta technologi druku UV zapewnia bardzo duża trwałość produktów w przeciwieństwie do tablic wyklejanych.

Tablice informacyjne drukujemy na ploterze płaskim OCẺ ARIZONA 360 GT. Piezoelektryczny. Druk atramentami utrwalanymi światłem UV, w technologii Océ VariaDot™. Kropla wielkości 6 pikolitrów pozwala uzyskać ostre obrazy o łagodnych przejściach i ćwierćtonach. W efekcie otrzymujemy obrazy o jakości bliskiej fotograficznej i ostrości porównywalnej do osiąganej dotychczas przy rozdzielczości 1440 dpi, a maksymalny format zadruku to 1,25m x 2,5m (zależnie od materiału).

Tablice informacyjne mogą mieć bardzo różny rozmiar dlatego też nie mamy opracowanego dokładnego cennika tego typu produktów. Przykładowo druk tablicy w rozmiarze 700 x 1000 mm (duża) na PCV spienionym  2 mm to koszt  84 zł/ egz.

Celem wykonania dokładnej kalkulacji prosimy podać wymagany rozmiar tablicy, ilość sztuk i rodzaj materiału na którym mamy drukować dany produkt. W najbliższym czasie wprowadzimy automatyczny kalkulator cen tego typu produktów.

Niektóre materiały, np. PCV o grubości 2 i 3 mm możemy wycinać według dowolnych kształtów., co daje dodatkowe możliwości.

Dostępne materiały na tablice informacyjne i szyldy reklamowe dla tej maszyny to:

 • PCV spienione o grubościach 2, 3 i 5 mm
 • Płyta piankowa Kappa o grubości 2, 3, 5 i 10 mm
 • Pleksi białe o grubości 3 mm
 • Tubond biały 3 mm
 • Tubond szczotkowane aluminium 3 mm
Materiały do tablic i kasetonów do podświetleń. W tym zakresie nie wykonujemy gotowych produktów (np. kasetonów), a jedynie zadrukowujemy materiały do dalszej produkcji. Wykonujemy półprodukty do tworzenia reklam.
 • Pleksi białe o grubości 3 mm
 • Pleksi przezroczyste (np. do podświetleń) 3 mm
 • Folia samoprzylepna bezbarwna polimerowa
 • Folia samoprzylepna bezbarwna monomerowa
 • baclit folia samoprzylepna do podświetleń
 • PET 0,8 mm bezbarwny
 • backlite bez kleju
Jak zamawiać
 1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
 2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
 3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
 4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
 5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
 6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
 7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.
Aktualnie w promocji

Kalendarze reklamowe.

kalendarze reklamowe
Kalendarze reklamowe

Przed sezonem znacznie taniej.

Oferujemy nakłady już 10 egz. (w wybranych modelach) co jest rzadkością na rynku reklamowym. Praktyka wskazuje, że inni producenci kalendarzy firmowych i kalendarzy reklamowych stosują minimalne nakłady druku 50 lub 100 egz. U nas zamówisz taki nakład jaki potrzebujesz. Zobacz kalendarze reklamowe.

 

Zapraszamy do najnowszego katalogu gadżetów reklamowych. Znajdzie tam państwo szereg pomysłów na reklamę firmy, począwszy od długopisów, a skończywszy na wyposażeniu domu. Katalog do przejrzenia on line znajduje się TUTAJ, natomiast pełna strona ze stanami magazynowymi i cenami pod adresem: http://alt-media.bluecollection.gifts/

długopisy-reklamoweDługopisy reklamowe metalowe z grawerem laserowym

Długopisy reklamowe z grawerem aspirują do produktu klasy Premium. Długopisy są wykonane z metalu, aluminium powlekanego. Przy czym, mimo najwyższej jakości wykonania zostały wybrane tak, aby zapewnić jak najbardziej atrakcyjne ceny. Eleganckie, trwałe i estetyczne, są doskonałym produktem reklamowym, aspirującym do klasy premium.

 

Teczki ofertowe tanie

Teczki ofertowe już od 50 egz. Wizytówki gratis. HIT.

Segregatory indywidualne

Segregatory już od 5 egz., a nawet mniej.

bilonownice bilownice

Bilonownioce bilownice. Podstwki do wydawania reszty. HIT.

Pocztówki druk pocztówek kartki świąteczne

Pocztówki już od 100 egz. Rewelacyjna jakość i cena.

Kalendarzyki karty biznesowe

Kalendarzyki reklamowe i mega grube karty biznesowe.

Wizytówki druk wizytówek

Wizytówki od 100 egz. Nawet 3D i na plastiku.

Druki samokopiujące

Druku samokopujące, nawet małym nakładzie.

Notesy i bloczki

Notesy i bloczki notesowe w dobrej cenie.

torby reklamowe

Torby reklamowe w zaskakująco małym nakładzie.

Zapytaj o ten produkt

Formularz kontaktowy 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat/ nazwa produktu/ ilość/ nakład

Treść wiadomości