Druk pocztówek. Pocztówki reklamowe

Druk pocztówek

Druk pocztówek

Druk pocztówek z indywidualnym projektem to bardzo pożądany produkt reklamowy.

Drukujemy je w najwyższym standardzie, gdzie awers pocztówki jest zawsze laminowany folią błysk. Zachowujemy najwyższy standard, jak karty pocztowe dostępne w handlu detalicznym. Własne pocztówki to bardzo dobry pomysł na reklamę.

Druk pocztówek realizujemy na maszynach offsetowych co zapewnia wysoką jakość i niską cenę jednostkową. Szczególnie polecane są dla hoteli, pensjonatów, ośrodkom wypoczynkowym, gminom do promocji oferty własnej, jako pocztówki reklamowe. Dość często zamawiają je również firmy jako pocztówki okolicznościowe dla swoich klientów.

 • wymiar podstawowy: 98 mm x 150 mm mm;
 • pełen kolor CMYK dwustronnie (4+4);
 • druk offsetowy (nakłady 500 i więcej), druk cyfrowy (w nakładzie 100 i 200 egz.);
 • karton 300g;
 • laminowany na błysk awers w standardzie;
 • Możliwość wykonania pocztówek bigowanych podwójnych, jako karnety, mini zaproszenia, składanych;
 • doskonały nakład 100/200/500/1000 egz.;

Cennik druku pocztówek

Realizacja ok. 3-5 dni roboczych.
Rodzaj/ nakład100 egz.200 egz.500 egz.1000 egz.2000 egz.
Standard z laminatem błysk na awersie49 zł78 zł149 zł215 zł290 zł

Jak zamawiać

 1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
 2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
 3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
 4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
 5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
 6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
 7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Kalendarze reklamowe.

kalendarze reklamowe
Kalendarze reklamowe

Przed sezonem znacznie taniej.

Oferujemy nakłady już 10 egz. (w wybranych modelach) co jest rzadkością na rynku reklamowym. Praktyka wskazuje, że inni producenci kalendarzy firmowych i kalendarzy reklamowych stosują minimalne nakłady druku 50 lub 100 egz. U nas zamówisz taki nakład jaki potrzebujesz. Zobacz kalendarze reklamowe.

 

Zapraszamy do najnowszego katalogu gadżetów reklamowych. Znajdzie tam państwo szereg pomysłów na reklamę firmy, począwszy od długopisów, a skończywszy na wyposażeniu domu. Katalog do przejrzenia on line znajduje się TUTAJ, natomiast pełna strona ze stanami magazynowymi i cenami pod adresem: http://alt-media.bluecollection.gifts/

długopisy-reklamoweDługopisy reklamowe metalowe z grawerem laserowym

Długopisy reklamowe z grawerem aspirują do produktu klasy Premium. Długopisy są wykonane z metalu, aluminium powlekanego. Przy czym, mimo najwyższej jakości wykonania zostały wybrane tak, aby zapewnić jak najbardziej atrakcyjne ceny. Eleganckie, trwałe i estetyczne, są doskonałym produktem reklamowym, aspirującym do klasy premium.

 

Wizytówki druk wizytówek

Wizytówki od 100 egz. Nawet 3D i na plastiku.

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące, nawet małym nakładzie.

Notesy i bloczki

Notesy firmowe i reklamowe

torby reklamowe

Torby reklamowe w zaskakująco małym nakładzie.