Złote wizytówki nadruk złotem z efektem 3D

Złocone wizytówkiZłocone wizytówki określane czasami jako złote wizytówki to jeden z nielicznych produktów ekskluzywnych, który pozostaje zawsze w modzie. Wyobraźmy sobie czarny wysokiej jakości karton oraz nadruk złotem, ale taki prosty zwykły. Złocone wizytówki wykonujemy w technologii Liquid Gold co oznacza, że nadruk poza tym, że jest faktycznie złoty to jeszcze jest wypukły, posiada efekt 3D. Efekt wypukłości jest doskonale wyczuwalny pod palcem, co dodaje tylko prestiżu naszym produktom. W przeciwieństwie do wizytówek klasycznych złocone wizytówki nadrukowane wypukłym złotem z pewnością zostaną zapamiętane przez Klientów. Wizytówki ze złoceniem to jeden z ekskluzywnych produktów polecanych szczególnie prawnikom, kancelariom prawnym i innym osobom, które wykonują prestiżowe zawody.

Kilka przykładów złotych wizytówek zajdzie państwo pod tym odnośnikiem: https://pl.pinterest.com/pin/403635185337254856/

Złocone wizytówki możemy wykonać na standardowej kredzie 350 g/m2 lub na czarnych kartonach. Dodatkowo są dostępne materiały, najwyższej jakości kartony barwione w masie (gramatura 360 g/m2) to:

 • ISPIRA Nero Mistero 360 g/m² – Czarny
 • ISPIRA Grigio Londra 360 g/m² – Szary
 • ISPIRA Rosso Passione 360 g/m² – Czerwony
 • ISPIRA Blu Saggezza 360 g/m² – Granatowy

Cennik złotych wizytówek

Aktualny cennik wizytówek. Realizacja ok. 3-7 dni roboczych. Cennik podaje koszty dl standardowej kredy mat 350 g/m2.
Rodzaj wizytówki/ nakład 100 egz.200 egz.
Wizytówki drukowane złotem, jednostronne. Złoto z efektem wypukłości 3D197 zł256 zł

Jak zamawiać

 1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
 2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
 3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
 4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
 5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
 6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
 7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

Zapytaj o ten produkt:

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.