Tablice informacyjne i szyldy

Tablice informacyjne i szyldy reklamowe

Drukujemy bezpośrednio na płytach PCV i innych materiałach o różnej grubości. Przyjęta technologi druku UV zapewnia bardzo duża trwałość produktów w przeciwieństwie do tablic wyklejanych.

Tablice informacyjne drukujemy na ploterze płaskim OCẺ ARIZONA 360 GT. Piezoelektryczny. Druk atramentami utrwalanymi światłem UV, w technologii Océ VariaDot™. Kropla wielkości 6 pikolitrów pozwala uzyskać ostre obrazy o łagodnych przejściach i ćwierćtonach. W efekcie otrzymujemy obrazy o jakości bliskiej fotograficznej i ostrości porównywalnej do osiąganej dotychczas przy rozdzielczości 1440 dpi, a maksymalny format zadruku to 1,25m x 2,5m (zależnie od materiału).

Tablice informacyjne mogą mieć bardzo różny rozmiar dlatego też nie mamy opracowanego dokładnego cennika tego typu produktów. Przykładowo druk tablicy w rozmiarze 700 x 1000 mm (duża) na PCV spienionym  2 mm to koszt  84 zł/ egz.

Celem wykonania dokładnej kalkulacji prosimy podać wymagany rozmiar tablicy, ilość sztuk i rodzaj materiału na którym mamy drukować dany produkt. W najbliższym czasie wprowadzimy automatyczny kalkulator cen tego typu produktów.

Niektóre materiały, np. PCV o grubości 2 i 3 mm możemy wycinać według dowolnych kształtów., co daje dodatkowe możliwości.

Dostępne materiały na tablice informacyjne i szyldy reklamowe dla tej maszyny to:

 • PCV spienione o grubościach 2, 3 i 5 mm
 • Płyta piankowa Kappa o grubości 2, 3, 5 i 10 mm
 • Pleksi białe o grubości 3 mm
 • Tubond biały 3 mm
 • Tubond szczotkowane aluminium 3 mm
Materiały do tablic i kasetonów do podświetleń. W tym zakresie nie wykonujemy gotowych produktów (np. kasetonów), a jedynie zadrukowujemy materiały do dalszej produkcji. Wykonujemy półprodukty do tworzenia reklam.
 • Pleksi białe o grubości 3 mm
 • Pleksi przezroczyste (np. do podświetleń) 3 mm
 • Folia samoprzylepna bezbarwna polimerowa
 • Folia samoprzylepna bezbarwna monomerowa
 • baclit folia samoprzylepna do podświetleń
 • PET 0,8 mm bezbarwny
 • backlite bez kleju

Jak zamawiać

 1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
 2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
 3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
 4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
 5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
 6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
 7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

Zapytaj o ten produkt:

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.

Dodaj komentarz