Przyłbica ochronna – maski ochronne na twarz. Tylko teraz

Przyłbica ochronna

przyłbica ochronnaPrzyłbica ochronna – maska ochronna na twarz, to jeden z lepszych sposobów na ochronę przed bakteriami i wirusami. Przyłbice ochronne doskonale chronią również przed innymi zagrożeniami, jak np. odpryski. Korzystając z naszego parku maszynowo możemy wyprodukować przyłbice ochronne w dosyć rozsądnych cenach. Maski ochronne wykonujemy z wysoce przeźroczystego tworzywa sztucznego PET 0,5 mm.

Dodatkowo na przyłbicach ochronnych można wykonać nadruk w pełnym kolorze. Daje to dodatkowe możliwości, nie tylko, jako ochrona własna, ale tez jako dobry prezent dla Klienta. Staje się dodatkowym nośnikiem reklamowym. Nadruk wykonujemy na dodatkowym pasku, który umieszczany jest pod właściwą przyłbica, na czole. O przyłbice z nadrukiem prosimy pytać poprzez e-mail podając przewidywaną wielkość zamówienia. Nadruki wykonujemy od 20 egz. 

Przy zamawianiach powyżej 100 egz. możemy udzielić stosownych rabatów w stosunku do ceny e  sklepie. Przejdź bezpośrednio do sklepu z bezpiecznymi płatnościami Dotpay. Przyłbice bez nadruku 9,50 zł netto/egz.: http://sklep.alt-media.com.pl/produkt/przylbice-ochronne-na-twarz-z-tworzywa/

Tworzywo, z którego wykonana jest przyłbica ochronna jest bardzo odporne. Nadaje się do codziennego czyszczenia środkami dezynfekującymi. Możemy je wykorzystane wielokrotnie.  Rozmiar przyłbicy ochronnej jest rozmiarem uniwersalnym, co oznacza, że będzie ona pasować na wszystkich, prawdopodobnie będzie odpowiednia również dla osób o nietypowej budowie.

Maski ochronne polecamy szczególnie do stosowania w firmach, gdzie dochodzi do kontaktu z Klientem. Stosowanie produktu takiego jak przyłbica ochronna ma wiele zalet. Należy wymienić najważniejsze:

  • znacznie podnosi bezpieczeństwo podczas bezpośrednich kontaktów z innymi;
  • ogranicza ryzyko kontaktu z bakteriami oraz wirusami;
  • szyby ochronnej nie umieszcza się zbyt blisko twarzy co zapewnia właściwą cyrkulację;
  • maseczki ochronne mocujemy  na  opaskach z zapięciem lub z rzepem (wysyłamy losowo), co umożliwia łatwe zakładanie;
  • może być stosowna przez osoby w okularach.

Przy zamawianiach powyżej 100 egz. możemy udzielić stosownych rabatów w stosunku do ceny e  sklepie. Prosimy o kontakt. Zobacz tez podobny produkt, a mianowicie Osłona z plexi na stanowisko pracy, biurko, etc.

  1. Aby złożyć zamówienie wystarczy e-mail na info@alt-media.com.pl lub wiadomość w formularzy poniżej – należy podać zamawianą ilość lub przejść bezpośrednio do sklepu z produktem: http://sklep.alt-media.com.pl/produkt/przylbice-ochronne-na-twarz-z-tworzywa/ .
  2. Należy podać dane zamawiającego, (w tym NIP do faktury, jeśli zamówienie będzie na firmę) oraz dane do wysyłki, jeśli będą inne. Koniecznie z numerem kontaktowym do odbiorcy;
  3. Fakturę pro forma do opłacenia dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Ze względu na sytuację epidemiologiczną oraz niższe wysyłki preferujemy przedpłatę;
  4. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Zapytaj o ten produkt:

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.