Wizytówki MultiLoft ekskluzywne wizytówki nowość

Wizytówki MultiLoft. Nowa, innowacyjna technologia.

MultiLoft multi loftTechnologia wizytówki MultiLoft to  jeden z najnowszych materiałów stosowanych w pracach poligraficznych. Jest to składanka/ sklejka kilku różnych warstw papierów o bardzo wysokiej gramaturze. W skrócie. Zewnętrzne warstwy przeznaczone do zadruku wykonane są z papieru ozdobnego, matowego o lekko zaznaczonej chropowatości (przypomina nieco papier ekologiczny). Wewnętrzne warstwy natomiast, wykonane są z papierów kolorowych barwionych w masie co nadaje ostatecznemu produktowi dodatkowej wartości. Proces łączenia warstw następuje bezpośrednio po druku.

Obrazowo papier osiąga grubość nawet. 1,5 mm i jednym z najgrubszych materiałów stosowanych w produkcji niektórych materiałów reklamowych, od których wymagana jest wysoka jakość i ekskluzywność końcowego produktu. Papier posiada certyfikat FSC. Gramatura jaką finalnie uzyskujemy to dokładnie 925 g/m2.

Zastosowania: ekskluzywne wizytówki, vouchery, kupony, zaproszenia, podkładki, etc. Aktualnie technologię MultiLoft stosujemy wyłącznie w produkcji wizytówek

W ofercie dostępnych jest 10 kolorów wypełnień wewnętrznych.

Cennik wizytówek MultiLoft. Wizytówki mają standardowe rozmiary 90x50 mm. Mogą jednak mieć tzw rozmiar Euro czyli 85 x 55 mm. Druk odbywa się w technologii offsetowej, ilość kolorów i stron zadruku nie wpływa w żaden sposób na cenę. Czas realizacji ok. 3-5 dni roboczych.
Nakład50 egz.100 egz.250 egz.500 egz.1000 egz.2000 egz.
Cena nettoX145 zł214 zł280 zł432 zł762 zł

Jak zamawiać

  1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
  2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
  3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
  4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
  5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
  6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
  7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

Zapytaj o ten produkt:

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.