Kalendarze trójdzielne

 

kalendarze trójdzielne Kalendarze trójdzielne są jednym z lepszych i cenionych nośników reklamowych. Praktyka wskazuje, że produkt tego typu funkcjonuje u Waszego Klienta praktycznie przez cały rok. Ciągle przypomina o Waszej formie. Na kalendarzach trójdzielnych zazwyczaj umieszczamy logo i zdjęcie (na główce kalendarza). Nasze kalendarze trójdzielne  są zdecydowanie lepsze, albowiem pozwalają zamieścić znacznie więcej informacji. Do dyspozycji mamy nie tylko główkę kalendarza, ale też miejsce pomiędzy kalendariami oraz bardzo dużą stopkę na dole kalendarza. Plecki są zadrukowane w całości w pełnym kolorze.

Rozmiar naszych kalendarzy trójdzielnych to aż 310 x 765 mm. Aby pobrać makietę naszego kalendarza zapraszamy tutaj: makieta kalendarza trójdzielnego. Możemy je wykonać także w innych rozmiarach, należy zgłosić zapytanie poprzez e-mail. Standardowo nasze kalendarze trójdzielne wykonujemy z podstawowym uszlachetnieniem, jakim jest lakier dyspersyjny. Na życzenie możemy laminować je specjalna folią błysk, mat lub wykonać lakierowanie wybiórcze UV. Główka kalendarzy może być płaska tzw. z płaska główką lub wypukła, tzw. z kaszerowaną główką. Jeśli interesują cię mniejsze rozmiary, zawsze możesz skorzystać z oferty na kalendarze jednodzielne. Zobacz też kalendarze magnetyczne.

Pobierz cennik kalendarzy.

Jak zamawiać

  1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
  2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
  3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
  4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
  5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
  6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
  7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

Zapytaj o ten produkt:

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.