Biuwary planery i podkłady na biurko

Biuwary palnery podkłady na biurkoBiuwary, planery określane czasami jako podkłady na biurko. Biuwary i planery z nadrukowanym logo sprawdzają się idealnie jako podkłady na biurko. To jedne z potrzebniejszych produktów  w kategorii kalendarze reklamowe. Po pierwsze jako planery pozwalają na planowanie czasu, wykonywanie notatek i zapisków firmowych. Podkład na biurko spełnia również funkcję ochronną, ale przede wszystkim nadrukowane kalendarium to podstawowa funkcjonalność planera biurkowego.

Biuwary drukujemy w standardach objętościowych, a więc mogą zawierać 26 lub 52 karty. Druk odbywa się w pełnym kolorze, co pozwala  na zupełna dowolność projektu. Standardem dla planerów jest wykorzystanie papieru offsetowego o gramaturze 90 g/m2. Należy podkreślić, że jest to w zupełności wystarczające i jednocześnie pozwala na pisanie i wykonywanie notatek na podkładach. Jeśli potrzebujecie kalendarzy ściennych to sprawdźcie p[romocje na kalendarze trójdzielne, kalendarze jednodzielne.

Biuwary na biurko występują w kilku standardowych formatach,a  mianowicie:

 • A3 (420×297 mm),
 • A2 (592×420 mm),
 • B3 (480×430 mm),
 • B2 (680×480 mm).

Dodatkowo na spodzie są wyposażone w kartonowa podkładkę, która usztywnia cały produkt.

Cennik Biuwarów planerów i podakładów na biurko

W tabeli podano ceny dla wersji 26 kartek. O wersję 52 kartki i inne nakłady prosimy pytać via e-mail.
Rozmiar/ nakładA3 A2 B2 B3
10 egz.365 zł574 zł470 zł336 zł
20 egz.387 zł616 zł-401 zł
50 egz.452 zł752 zł725 zł479 zł
100 egz. 597 zł980 zł974 zł626 zł

Jak zamawiać

 1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
 2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
 3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
 4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
 5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
 6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
 7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to jeden z najczęściej zamawianych produktów reklamowych. Tylko teraz do teczek wizytówki zupełnie gratis.

Teczki ofertowe 

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem dla firm potrzebujących przechowywać większa ilość dokumentów. Nawet od 1 sztuki!!

Segregatory z nadrukiem 

Wizytówki

Wizytówki to jedna z podstawowych form reklamowych dla każdego. Zarówno firmowe, jak i osobiste w doskonałej cenie.

Druk wizytówek 

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące przydadzą się w niejednej firmie. Ich prosta forma dokumentująca zdarzenia będzie przydatna dla każdego rodzaju działalności.

Druki samokopiujące 

Notesy reklamowe

Notesy i bloczki reklamowe to jedna z niebanalnych form. Pozwalają prowadzić notatki czy przekazać Klientowi odręcznie napisaną ofertę.

Notesy reklamowe 

Papier firmowy

Papier firmowy to ten produkt, który używany jest często. Oferta czy faktura na indywidualnie zaprojektowanym papierze firmowym wygląda lepiej.

Papier firmowy 

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki pozwalają zaprezentować państwa ofertę na ladzie sklepowej, biurku, czy innym uczęszczanym przez Klientów miejscu.

Stojaki na ulotki 

Bilonownice reklamowe

Bilonownice i naczej podstawki do wydawania reszty to doskonały pomysł na reklamę w punktach sprzedaży czy przy kasach.

Bilonownice 

Banery reklamowe

Banery reklamowe pozwalają zaprezentować państwa ofertę szerszemu gronu odbiorców. Będzie widoczna z daleka.

Banery reklamowe 

Zapytaj o ten produkt:

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.