Zapalniczki z nadrukiem

Zapalniczki z nadrukiem SolidZapalniczka z nadrukiem reklamowym to drobny i nie drogi produkt.

Zapalniczki z logo oferujemy w 2 podstawowych rodzajach, a mianowicie zapalniczki krzesiwowe i piezoelektryczne. Zapalniczka, która może stać się, na równi z długopisem, najlepszym gadżetem reklamowym dla Twojej firmy!

Ceny naszych zapalniczek z nadrukiem sprawiają, że idealnie nadają się do akcji promocyjnych, ale także jako świetny, bo praktyczny gadżet dla klientów.

Zapalniczki z nadrukiem niskonakładowe

Zapalniczki niskonakładowe zadrukowujemy wyłącznie w 1 kolorze z 1 strony.  Wielkość zamówieniowa to 100 egz. pojedynczego wzoru lub wielokrotność. Projekty nadruków wykonujemy gratis. Dostępne kolory nadruku biały lub czarny wyszczególnione w tabeli poniżej. Przy składaniu zamówienia prosimy podać model zapalniczki.

Cennik zapalniczek z nadrukiem

Wszystkie ceny zawierają już koszty nadruku wraz przygotowalnią, etc. Brak ukrytych kosztów.
ZdjęcieRodzaj zapalniczkiCena egz. przy nakładzie 100 egz.
Mix_0011. Zapalniczki krzesiwowe Mix. Bardzo ciekawe zapalniczki półprzeźroczyste, a jednocześnie najtańsza z ofert na rynku. Zapalniczki Mix są wyposażone w tradycyjny mechanizm krzesiwowy (tzw. zapalniczka krzesiwowa). Zapalniczki tego typu są dostarczane w różnych kolorach mix. Kolor nadruku biały.0,99
Solid_0012. Zapalniczki krzesiwowe Solid. Tradycyjne i najpopularniejsze zapalniczki krzesiwowe. W tym przypadku istniej możliwość wybory koloru zapalniczki. Dostępne kolory to: niebieski, czarny, czerwony, biały. Kolor nadruku biały lub czarny.1,35
Otwieracz_0033. Zapalniczka piezoelektryczna otwieracz. Zapalniczki tego typu są wykonane z bardzo solidnego plastiku oraz wyposażone w zaworek do napełniania. Ucieszą przede wszystkim piwoszy, albowiem są dodatkowo zaopatrzone z otwieracz. Dostępne kolory to: niebieski, czarny, czerwony, biały. Kolor nadruku biały lub czarny.2,18
Jak zamawiać
  1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
  2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
  3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
  4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
  5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
  6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
  7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.
Aktualnie w promocji

Kalendarze reklamowe.

kalendarze reklamowe
Kalendarze reklamowe

Przed sezonem znacznie taniej.

Oferujemy nakłady już 10 egz. (w wybranych modelach) co jest rzadkością na rynku reklamowym. Praktyka wskazuje, że inni producenci kalendarzy firmowych i kalendarzy reklamowych stosują minimalne nakłady druku 50 lub 100 egz. U nas zamówisz taki nakład jaki potrzebujesz. Zobacz kalendarze reklamowe.

 

Zapraszamy do najnowszego katalogu gadżetów reklamowych. Znajdzie tam państwo szereg pomysłów na reklamę firmy, począwszy od długopisów, a skończywszy na wyposażeniu domu. Katalog do przejrzenia on line znajduje się TUTAJ, natomiast pełna strona ze stanami magazynowymi i cenami pod adresem: http://alt-media.bluecollection.gifts/

długopisy-reklamoweDługopisy reklamowe metalowe z grawerem laserowym

Długopisy reklamowe z grawerem aspirują do produktu klasy Premium. Długopisy są wykonane z metalu, aluminium powlekanego. Przy czym, mimo najwyższej jakości wykonania zostały wybrane tak, aby zapewnić jak najbardziej atrakcyjne ceny. Eleganckie, trwałe i estetyczne, są doskonałym produktem reklamowym, aspirującym do klasy premium.

 

Teczki ofertowe tanie

Teczki ofertowe już od 50 egz. Wizytówki gratis. HIT.

Segregatory indywidualne

Segregatory już od 5 egz., a nawet mniej.

bilonownice bilownice

Bilonownioce bilownice. Podstwki do wydawania reszty. HIT.

Pocztówki druk pocztówek kartki świąteczne

Pocztówki już od 100 egz. Rewelacyjna jakość i cena.

Kalendarzyki karty biznesowe

Kalendarzyki reklamowe i mega grube karty biznesowe.

Wizytówki druk wizytówek

Wizytówki od 100 egz. Nawet 3D i na plastiku.

Druki samokopiujące

Druku samokopujące, nawet małym nakładzie.

Notesy i bloczki

Notesy i bloczki notesowe w dobrej cenie.

torby reklamowe

Torby reklamowe w zaskakująco małym nakładzie.

Zapytaj o ten produkt

Formularz kontaktowy 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat/ nazwa produktu/ ilość/ nakład

Treść wiadomości