Torby reklamowe

Torby reklamowe

Torby reklamowe
Torby reklamowe

Torby reklamowe to jeden z bardziej atrakcyjnych produktów reklamowych, który pozwala wręczyć Twojemu Klientowi drobny prezent i to w nie by jakim opakowaniu. Torba reklamowa z indywidualnym nadrukiem, z logo, z danymi adresowymi, etc.  znacznie podnosi prestiż firmy i sprawia, że wizerunek w oczach Klienta nabiera niepowtarzalnego blasku, a przekazane w ten sposób prezenty bardziej cieszą. Torby reklamowe projektujemy indywidualnie od A do Z. Na torbach mogą się znaleźć dowolne elementy graficzne, dowolne zdjęcia, co sprawi, że Twoja reklama będzie jedyna i niepowtarzalna.

Nasze torby firmowe wykonujemy z kartonu białego jednostronnie powlekanego, 200g/m². Wszystkie torby, które produkujemy są obligatoryjnie laminowane folią matową lub błyszczącą (do wyboru), czego nie stosuje konkurencja, a co znacznie podnosi prestiż i trwałość tego produktu.

Torby papierowe dostępne są w trzech, najbardziej popularnych i lubianych rozmiarach: A4 (240/375/ 85 mm), B5 (220/265/80 mm), na wino (80/385/80 mm). O inne rozmiary prosimy pytać via e-mail poprzez formularz kontaktowy na dole tej strony.

Standardowe torby reklamowe

Skrócony cennik toreb reklamowych. Realizacja ok. 7-8 dni roboczych.
Rodzaj/ nakład/ cena egz.10 egz.20 egz.30 egz.50 egz.100 egz.200 egz.
Format B525,15 zł15 zł13 zł9,50 zł7,50 zł6 zł
Format A422,47 zł17 zł14 zł9,98 zł8,40 zł6,30 zł
Na wino17,25 zł12,28 zł10,21 zł7,80 zł6,40 zł4,30 zł
Jak zamawiać
  1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
  2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
  3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
  4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
  5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
  6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
  7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.
Aktualnie w promocji

Kalendarze reklamowe.

kalendarze reklamowe
Kalendarze reklamowe

Przed sezonem znacznie taniej.

Oferujemy nakłady już 10 egz. (w wybranych modelach) co jest rzadkością na rynku reklamowym. Praktyka wskazuje, że inni producenci kalendarzy firmowych i kalendarzy reklamowych stosują minimalne nakłady druku 50 lub 100 egz. U nas zamówisz taki nakład jaki potrzebujesz. Zobacz kalendarze reklamowe.

 

Zapraszamy do najnowszego katalogu gadżetów reklamowych. Znajdzie tam państwo szereg pomysłów na reklamę firmy, począwszy od długopisów, a skończywszy na wyposażeniu domu. Katalog do przejrzenia on line znajduje się TUTAJ, natomiast pełna strona ze stanami magazynowymi i cenami pod adresem: http://alt-media.bluecollection.gifts/

długopisy-reklamoweDługopisy reklamowe metalowe z grawerem laserowym

Długopisy reklamowe z grawerem aspirują do produktu klasy Premium. Długopisy są wykonane z metalu, aluminium powlekanego. Przy czym, mimo najwyższej jakości wykonania zostały wybrane tak, aby zapewnić jak najbardziej atrakcyjne ceny. Eleganckie, trwałe i estetyczne, są doskonałym produktem reklamowym, aspirującym do klasy premium.

 

Teczki ofertowe tanie

Teczki ofertowe już od 50 egz. Wizytówki gratis. HIT.

Segregatory indywidualne

Segregatory już od 5 egz., a nawet mniej.

bilonownice bilownice

Bilonownioce bilownice. Podstwki do wydawania reszty. HIT.

Pocztówki druk pocztówek kartki świąteczne

Pocztówki już od 100 egz. Rewelacyjna jakość i cena.

Kalendarzyki karty biznesowe

Kalendarzyki reklamowe i mega grube karty biznesowe.

Wizytówki druk wizytówek

Wizytówki od 100 egz. Nawet 3D i na plastiku.

Druki samokopiujące

Druku samokopujące, nawet małym nakładzie.

Notesy i bloczki

Notesy i bloczki notesowe w dobrej cenie.

torby reklamowe

Torby reklamowe w zaskakująco małym nakładzie.

Zapytaj o ten produkt

Formularz kontaktowy 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat/ nazwa produktu/ ilość/ nakład

Treść wiadomości