Teczki ofertowe wizytówki gratis

teczki ofertowe druk teczekTeczki ofertowe – tylko teraz wizytówki gratis.

Druk teczek firmowych to dobry wybór (Zobacz cennik druku teczek). Teczki ofertowe firmowe, ofertówki są doskonałym gadżetem.  Doskonale sprawdzają się jako element uzupełniający do innych materiałów reklamowych i ofertowych. Nasze teczki ofertowe posiadają w swej budowie specjalne miejsce na wizytówki, co w połączeniu z innymi produktami takimi jak: papier firmowy, notesy reklamowe czy właśnie wizytówki stanowią pełen wartościowy pakiet reklamowy. Druk teczek w wyższych nakładach wykonujemy w technologii druku offsetowego.

Tylko teraz do każdego zamówienia na teczki ofertowe przy nakładzie 250 egz. i więcej dodajemy zupełnie GRATIS pakiet 250 egz. wizytówek jednostronnych. Więcej o teczkach firmowych przeczytasz tutaj.

Nasze teczki ofertowe znacznie podnoszą wizerunek Twojej firmy. Wyobraź sobie, że przekazujesz Klientowi zwykłą fakturę czy ofertę ot tak, jako zwykły kawałek papieru. Zdecydowanie dobrym pomysłem będzie przekazanie dokumentów w firmowej teczce ofertowej, która ma nadrukowane Twoje logo, zdjęcia, dane adresowe. Klient z pewnością zwróci uwagę na tak otrzymaną ofertę.

druk teczekProdukowane przez nas teczki ofertowe są najczęściej zamawianym produktem. Dodatkowo można je zaopatrzyć w gumkę (wymaga odrębnej wyceny), co niejednokrotnie może mieć znaczenie dla osób przechowujących większą ilość dokumentów archiwalnych czy też reklamowych. Oferujemy Państwu druk teczek ofertowych w nakładach od 50 egz. Praktyka wskazuje, że niejednokrotnie zapotrzebowanie na wyższe nakłady produktu reklamowego takiego jak teczki ofertowe zgłaszają duże i bardzo duże firmy. Tylko u nas zamówicie Państwo nakład, który będzie odpowiedni. 

Białe teczki ofertowe z miejscem na wizytówkę (jednostronne) mają zadrukowaną całą powierzchnię zewnętrzną przód i tył, jak również obie zakładki wewnątrz teczki.  Istnieje możliwość zadruku również wnętrza teczki (a więc stron 2 i 3), co niejednokrotnie ma kluczowe znaczenie pod kątem umieszczenia większej ilości informacji, ale zwiększa cenę za taka usługę reklamową. Należy zaznaczyć, że stosujemy kilka rożnych wykrojników dla teczek ofertowych, dlatego też podczas składania zapytania proszę określić docelowy nakład oraz wyszczególnić czy będzie to teczka jednobigowa czy też teczka dwubigowa. Podanie jak najwięcej szczegółow w zapytaniu spowoduje, że dobierzemy właściwy druk teczek dla państwa. Przyspieszy to znacznie wycenę, jak również będziemy mogli dobrać najkorzystniejszą w danym przypadku technologię. Zobacz też teczki z gumką. i notesy reklamowe.

Ofertówki standard A4

 • karton/ kreda o gramaturze aż 350 g/m2;
 • teczka ofertowa  A4 jest idealnie dopasowana do standardowych dokumentów;
 • drukowane przez nas teczki  mogą być wykonane bez grzbietu jednobigowe lub teczki z grzbietem 5 mm dwubigowe na większą ilość dokumentów i to BEZ ŻADNYCH DOPŁAT;
 • możliwość druku DWUSTRONNEGO;

Cennik - teczki ofertowe standard A4

Realizacja ok. 2-4 dni robocze dla wersji standard, 4-6 dni roboczych dla teczek laminowanych, dla opcji lakierowanie wybiórcze do 5-7 dni roboczych.
Rodzaj/ nakład50 egz.100 egz.250 egz.500 egz.1000 egz.
Teczki standard - półmatowe, lakier dyspresyjny (NOWOŚĆ, krótki termin)-285378488786
Teczki Premium Laminat BŁYSK190295534715925
Teczki Premium Laminat MAT218320556765989
Teczki Premium Laminat mat
+ Lakier selektywny
-583 661 8931181

Jak zamawiać

 1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
 2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
 3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
 4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
 5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
 6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
 7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe wizytówki gratis

Teczki ofertowe Firmowe teczki ofertowe, ofertówki są doskonałym gadżetem. Doskonale sprawdzają się jako element uzupełniający

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem z mechanizmami do wpinania dokumentów (dwu szczękowe  oraz cztero szczękowe). Szerokość grzbietów

Bilonownice

Bilonownice, bilownice/ i podstawki wydawcze. Rewelacyjna forma reklamy dla firm, pragnących dotrzeć do większej liczby odbiorców

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące Druki samokopiujące tzw. bloczki samokopiujące niezastąpione we wszelkich dokumentach lub formularzach wypełnianych ręcznie

Długopisy z grawerem

Długopisy z grawerem laserowym w jednej z najniższych cen w Polsce. Długopisy z grawerem aspirują

Przyłbica ochronna – maski ochronne na twarz. Tylko teraz

Przyłbica ochronna – maska ochronna na twarz, to jeden z lepszych sposobów na ochronę przed

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki przeznaczone są do ekspozycji ulotek, wizytówek, kart biznesowych na biurkach, ladach sklepowych, powierzchniach

Wizytówki

Druk wizytówek Wizytówki to najprostsza ze spotykanych form reklamowych. Występują zarówno jako wizytówki imienne/ osobiste,

Banery reklamowe oczkowane

Banery reklamowe Mogą być umieszczane praktycznie w dowolnym miejscu, siatce, płocie, elewacjach budynków, a druk w

Zapytaj o ten produkt:


  Dodaj komentarz