Notesy reklamowe

NOTESY reklamowe dla firm

notesy firmowe notesy reklamowe
notesy firmowe notesy reklamowe

Notesy reklamowe stanowią doskonałą formę reklamy Państwa firmy. Notesy firmowe z logo to z pewnością jeden z lepszych pomysłów marketingowych. 

Notesy reklamowe to bardzo praktyczny gadżet reklamowy. Na każdej karcie notesu reklamowe jest nadrukowane państwa logo, dane adresowe, etc. Druk odbywa się na maszynach offsetowych w pełnym kolorze w kilku standardowych formatach A4, A5, A6, DL, etc.  Stanowią doskonałe uzupełnienie innych form podstawowych materiałów reklamowych firmy, takich jak: teczki ofertoweczy papier firmowy. Tekturowa podkładka pod notesem reklamowym usztywnia całość i pozwala na łatwe użytkowanie nawet w niesprzyjających warunkach.

Bardzo często używane do tworzenia szybkich ofert i notatek dla klientów, podczas konferencji i spotkań biznesowych.

 • druk w pełnym kolorze, możliwe nawet zdjęcia;
 • papier offsetowy 90 g/m2;
 • klejenie po górnej lub bocznej krawędzi;
 • optymalne ilości kartek w notesie 25 kartek, 50 kartek i 100 kartek.

Cennik notesów i bloczków

Realizacja ok. 7-12 dni roboczych.
Format/ nakład100 egz.200 egz.500 egz.1000 egz.
A6 264 zł296 zł 478 zł 744 zł
DL278 zł310 zł 483 zł 783 zł
A5298 zł 384 zł 735 zł 1329 zł
A4389 zł641 zł1064 zł1956 zł

Jak zamawiać

 1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
 2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
 3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
 4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
 5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
 6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
 7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Kalendarze reklamowe.

kalendarze reklamowe
Kalendarze reklamowe

Przed sezonem znacznie taniej.

Oferujemy nakłady już 10 egz. (w wybranych modelach) co jest rzadkością na rynku reklamowym. Praktyka wskazuje, że inni producenci kalendarzy firmowych i kalendarzy reklamowych stosują minimalne nakłady druku 50 lub 100 egz. U nas zamówisz taki nakład jaki potrzebujesz. Zobacz kalendarze reklamowe.

 

Zapraszamy do najnowszego katalogu gadżetów reklamowych. Znajdzie tam państwo szereg pomysłów na reklamę firmy, począwszy od długopisów, a skończywszy na wyposażeniu domu. Katalog do przejrzenia on line znajduje się TUTAJ, natomiast pełna strona ze stanami magazynowymi i cenami pod adresem: http://alt-media.bluecollection.gifts/

długopisy-reklamoweDługopisy reklamowe metalowe z grawerem laserowym

Długopisy reklamowe z grawerem aspirują do produktu klasy Premium. Długopisy są wykonane z metalu, aluminium powlekanego. Przy czym, mimo najwyższej jakości wykonania zostały wybrane tak, aby zapewnić jak najbardziej atrakcyjne ceny. Eleganckie, trwałe i estetyczne, są doskonałym produktem reklamowym, aspirującym do klasy premium.

 

Wizytówki druk wizytówek

Wizytówki od 100 egz. Nawet 3D i na plastiku.

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące, nawet małym nakładzie.

Notesy i bloczki

Notesy firmowe i reklamowe

torby reklamowe

Torby reklamowe w zaskakująco małym nakładzie.