MultiLoft ekskluzywne wizytówki nowość

MultiLoft. Nowa, innowacyjna technologia.

MultiLoft multi loftTechnologia MultiLoft to  jeden z najnowszych materiałów stosowanych w pracach poligraficznych. Jest to składanka/ sklejka kilku różnych warstw papierów o bardzo wysokiej gramaturze. W skrócie. Zewnętrzne warstwy przeznaczone do zadruku wykonane są z papieru ozdobnego, matowego o lekko zaznaczonej chropowatości (przypomina nieco papier ekologiczny). Wewnętrzne warstwy natomiast, wykonane są z papierów kolorowych barwionych w masie co nadaje ostatecznemu produktowi dodatkowej wartości. Proces łączenia warstw następuje bezpośrednio po druku.

Obrazowo papier osiąga grubość nawet. 1,5 mm i jednym z najgrubszych materiałów stosowanych w produkcji niektórych materiałów reklamowych, od których wymagana jest wysoka jakość i ekskluzywność końcowego produktu. Papier posiada certyfikat FSC. Gramatura jaką finalnie uzyskujemy to dokładnie 925 g/m2.

Zastosowania: ekskluzywne wizytówki, vouchery, kupony, zaproszenia, podkładki, etc. Aktualnie technologię MultiLoft stosujemy wyłącznie w produkcji wizytówek

W ofercie dostępnych jest 10 kolorów wypełnień wewnętrznych.

Cennik wizytówek MultiLoft. Wizytówki mają standardowe rozmiary 90x50 mm. Mogą jednak mieć tzw rozmiar Euro czyli 85 x 55 mm. Druk odbywa się w technologii offsetowej, ilość kolorów i stron zadruku nie wpływa w żaden sposób na cenę. Czas realizacji ok. 3-5 dni roboczych.
Nakład50 egz.100 egz.200 egz.250 egz.500 egz.1000 egz.
Cena netto123 zł184350 zł425 zł569 zł638 zł
Jak zamawiać
  1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
  2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
  3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
  4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
  5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
  6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
  7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.
Aktualnie w promocji

Kalendarze reklamowe.

kalendarze reklamowe
Kalendarze reklamowe

Przed sezonem znacznie taniej.

Oferujemy nakłady już 10 egz. (w wybranych modelach) co jest rzadkością na rynku reklamowym. Praktyka wskazuje, że inni producenci kalendarzy firmowych i kalendarzy reklamowych stosują minimalne nakłady druku 50 lub 100 egz. U nas zamówisz taki nakład jaki potrzebujesz. Zobacz kalendarze reklamowe.

 

Zapraszamy do najnowszego katalogu gadżetów reklamowych. Znajdzie tam państwo szereg pomysłów na reklamę firmy, począwszy od długopisów, a skończywszy na wyposażeniu domu. Katalog do przejrzenia on line znajduje się TUTAJ, natomiast pełna strona ze stanami magazynowymi i cenami pod adresem: http://alt-media.bluecollection.gifts/

długopisy-reklamoweDługopisy reklamowe metalowe z grawerem laserowym

Długopisy reklamowe z grawerem aspirują do produktu klasy Premium. Długopisy są wykonane z metalu, aluminium powlekanego. Przy czym, mimo najwyższej jakości wykonania zostały wybrane tak, aby zapewnić jak najbardziej atrakcyjne ceny. Eleganckie, trwałe i estetyczne, są doskonałym produktem reklamowym, aspirującym do klasy premium.

 

Teczki ofertowe tanie

Teczki ofertowe już od 50 egz. Wizytówki gratis. HIT.

Segregatory indywidualne

Segregatory już od 5 egz., a nawet mniej.

bilonownice bilownice

Bilonownioce bilownice. Podstwki do wydawania reszty. HIT.

Pocztówki druk pocztówek kartki świąteczne

Pocztówki już od 100 egz. Rewelacyjna jakość i cena.

Kalendarzyki karty biznesowe

Kalendarzyki reklamowe i mega grube karty biznesowe.

Wizytówki druk wizytówek

Wizytówki od 100 egz. Nawet 3D i na plastiku.

Druki samokopiujące

Druku samokopujące, nawet małym nakładzie.

Notesy i bloczki

Notesy i bloczki notesowe w dobrej cenie.

torby reklamowe

Torby reklamowe w zaskakująco małym nakładzie.

Zapytaj o ten produkt

Formularz kontaktowy 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat/ nazwa produktu/ ilość/ nakład

Treść wiadomości