Koperty z nadrukiem

Koperty z nadrukiem
Koperty z nadrukiem

Koperty z nadrukiem, koperty firmowe

Oferujemy koperty samoprzylepne z nadrukiem firmowym. Jest to często stosowana forma reklamowa. Firmowa koperta z nadrukiem zawsze zwróci uwagę i podniesie prestiż twojej formy w oczach klientów. Koperty z nadrukiem wykonujemy nawet w małych nakładach, prosimy pytać via e-mail. Nawet już od 50 egz.

Nadruki są wykonywane na gotowych kopertach. Drukujemy w pełnym kolorze CMYK, a ilość zastosowanych kolorów nie ma wpływu na cenę druku. Śmiało możemy powiedzieć, że nasza oferta nadruku na kopertach w pełnym kolorze jest bardzo konkurencyjna cenowo, a terminy realizacji nie przekraczają zazwyczaj 3-6 dni roboczych.

Jeśli są Państwo zainteresowani nadrukiem w 1 kolorze (czarno-białym) ta opcja jest również możliwa, a ceny są kilkukrotnie niższe. Prosimy pytać w rozwijanym formularzu na dole strony z podaniem nakładu (egz.) oraz rozmiaru koperty. 

 

Cennik kopert z nadrukiem w pełnym kolorze

Realizacja ok. 3-5 dni roboczych
Rodzaj/ nakład 500 egz.1000 egz.2000 egz.5000 egz.
Koperta DL (220mm x 110mm)bez okienka265 zł335 zł 454 zł 920 zł
okienko (prawa storna) 285 zł348 zł 475 zł950 zł
Koperta C5 (162mm x 229mm) 298 zł395 zł 565 zł980 zł
Koperta B5 (176mm x 250mm) 360 zł455 zł 710 zł1385 zł
Koperta C4 (229mm x 324mm) 510 zł595 zł925 zł2054 zł
Jak zamawiać
  1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
  2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
  3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
  4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
  5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
  6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
  7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.
Aktualnie w promocji

Kalendarze reklamowe.

kalendarze reklamowe
Kalendarze reklamowe

Przed sezonem znacznie taniej.

Oferujemy nakłady już 10 egz. (w wybranych modelach) co jest rzadkością na rynku reklamowym. Praktyka wskazuje, że inni producenci kalendarzy firmowych i kalendarzy reklamowych stosują minimalne nakłady druku 50 lub 100 egz. U nas zamówisz taki nakład jaki potrzebujesz. Zobacz kalendarze reklamowe.

 

Zapraszamy do najnowszego katalogu gadżetów reklamowych. Znajdzie tam państwo szereg pomysłów na reklamę firmy, począwszy od długopisów, a skończywszy na wyposażeniu domu. Katalog do przejrzenia on line znajduje się TUTAJ, natomiast pełna strona ze stanami magazynowymi i cenami pod adresem: http://alt-media.bluecollection.gifts/

długopisy-reklamoweDługopisy reklamowe metalowe z grawerem laserowym

Długopisy reklamowe z grawerem aspirują do produktu klasy Premium. Długopisy są wykonane z metalu, aluminium powlekanego. Przy czym, mimo najwyższej jakości wykonania zostały wybrane tak, aby zapewnić jak najbardziej atrakcyjne ceny. Eleganckie, trwałe i estetyczne, są doskonałym produktem reklamowym, aspirującym do klasy premium.

 

Teczki ofertowe tanie

Teczki ofertowe już od 50 egz. Wizytówki gratis. HIT.

Segregatory indywidualne

Segregatory już od 5 egz., a nawet mniej.

bilonownice bilownice

Bilonownioce bilownice. Podstwki do wydawania reszty. HIT.

Pocztówki druk pocztówek kartki świąteczne

Pocztówki już od 100 egz. Rewelacyjna jakość i cena.

Kalendarzyki karty biznesowe

Kalendarzyki reklamowe i mega grube karty biznesowe.

Wizytówki druk wizytówek

Wizytówki od 100 egz. Nawet 3D i na plastiku.

Druki samokopiujące

Druku samokopujące, nawet małym nakładzie.

Notesy i bloczki

Notesy i bloczki notesowe w dobrej cenie.

torby reklamowe

Torby reklamowe w zaskakująco małym nakładzie.

Zapytaj o ten produkt

Formularz kontaktowy 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat/ nazwa produktu/ ilość/ nakład

Treść wiadomości