Kalendarzyki i karty biznesowe

Kalendarzyki listkowe

kalendarzyki listkowe
kalendarzyki listkowe

Kalendarzyki listkowe to jedna z podstawowych i bardzo popularnych form reklamowych. Występują również pod nazwą kalendarzyki kieszonkowe czy też karty firmowe.

Kalendarzyki listkowe to nie tylko ich najprostsza forma z kalendarium na dany rok. Mogą służyć również jako wizytówki osobiste, wizytówki firmowe, tzw. biznes karty zwane również kartami firmowymi. Mnogość pomysłów i zastosowań pozwala na wykorzystanie ich jako doskonałego nośnika reklamy państwa firmy, nie tylko w podstawowym zakresie. Podobnie jak oferowane przez nas wizytówki są drukowane wyłącznie na maszynach offsetowych. Karty biznesowe są obligatoryjnie laminowane folią błyszczącą z obu stron co znacznie podnosi prestiż produktu oraz jego trwałość. Nasz inny produkt reklamowy, a mianowicie teczki ofertowe posiadają specjalne wycięcie na włożenie kalendarzyków.

 • powiększony wymiar 54 x 85 mm;
 • pełen kolor CMYK zawsze dwustronnie (4+4);
 • laminat błysk w standardzie!!!;
 • druk offsetowy lub druk cyfrowy; w druku cyfrowym drukowane są karty Mega Gruba;
 • karton 350g/m2 lub 700 g/m2 (0,7 mm, tylko w opcji Mega Gruba)
 • doskonały nakład nawet 50 egz.

Cennik kalendarzyków i kart biznesowych

Termin realizacji: ok. 3-4 dni robocze, dla kart w opcji Mega Grube: ok 6-7 dni roboczych
Rodzaj karty/ nakład50 egz.100 egz.250 egz.500 egz.1000 egz.300 egz.5000 egz.10000 egz.
Karta Standard Błyskxx78 zł89 zł125 zł235 zł359 zł586 zł
Karta Mega Gruba 0,7 mm 96 zł 132 zł162 zł180 zł168 złxxx
Karty plastikowe PCV 0,7 mm

kalendarzyki reklamowe biznes karty

Grubość materiału to 0,7 mm – typowa grubość i sztywność kart kredytowych. Rozmiar kat to 85×54 mm, zaokrąglone narożniki.

Karty tego typu drukujemy wyłącznie na maszynach offsetowych.

Cennik kart plastikowych pcv 0,7 mm

Realizacja ok. 7-10 dni roboczych
Rodzaj karty/ nakład 250 egz.500 egz.1000 egz.
Karty plastikowe PCV 0,7 mmjednostronne 219 zł239 zł 368 zł
dwustronne 229 zł249 zł 388 zł

Jak zamawiać

 1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
 2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
 3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
 4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
 5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
 6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
 7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Kalendarze reklamowe.

kalendarze reklamowe
Kalendarze reklamowe

Przed sezonem znacznie taniej.

Oferujemy nakłady już 10 egz. (w wybranych modelach) co jest rzadkością na rynku reklamowym. Praktyka wskazuje, że inni producenci kalendarzy firmowych i kalendarzy reklamowych stosują minimalne nakłady druku 50 lub 100 egz. U nas zamówisz taki nakład jaki potrzebujesz. Zobacz kalendarze reklamowe.

 

Zapraszamy do najnowszego katalogu gadżetów reklamowych. Znajdzie tam państwo szereg pomysłów na reklamę firmy, począwszy od długopisów, a skończywszy na wyposażeniu domu. Katalog do przejrzenia on line znajduje się TUTAJ, natomiast pełna strona ze stanami magazynowymi i cenami pod adresem: http://alt-media.bluecollection.gifts/

długopisy-reklamoweDługopisy reklamowe metalowe z grawerem laserowym

Długopisy reklamowe z grawerem aspirują do produktu klasy Premium. Długopisy są wykonane z metalu, aluminium powlekanego. Przy czym, mimo najwyższej jakości wykonania zostały wybrane tak, aby zapewnić jak najbardziej atrakcyjne ceny. Eleganckie, trwałe i estetyczne, są doskonałym produktem reklamowym, aspirującym do klasy premium.

 

Wizytówki druk wizytówek

Wizytówki od 100 egz. Nawet 3D i na plastiku.

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące, nawet małym nakładzie.

Notesy i bloczki

Notesy firmowe i reklamowe

torby reklamowe

Torby reklamowe w zaskakująco małym nakładzie.