Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne
Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne to jedna z najczęściej spotykanych form reklamowych dla Państwa firmy.

Kalendarze są doskonałym nośnikiem reklamowym, ze względu na fakt, że egzystują u Waszych Klientów przez cały rok – jest to forma całorocznej reklamy.

Technologia druku offsetowego pozwala na praktycznie niczym nie ograniczoną zabawę projektem, a druk jest realizowany zawsze w pełnym kolorze. Kalendarze trójdzielne występują w kilku odmianach począwszy od najprostszej i najtańszej Ekonomicznej, poprzez wersję Standard i najbogatszą i największą wersję Maxi Premium. Kalendarze ścienne występują też w wersji mniejszej: kalendarze jednodzielne.

Pobierz cennik kalendarzy 

Kalendarz trójdzielny ekonomiczny
Kliknij, aby powiększyć

Wersja podstawowa Ekonomiczna charakteryzuje się brakiem laminowania oraz tym, że plecki pod kalendaria są wykonywane bez zadruku. Wersje bogatsze kalendarzy trójdzielnych można laminować folią błyszczącą lub matową, większe odmiany posiadają dodatkowe pola reklamowe pomiędzy kalendariami oraz dodatkową stopkę reklamową na dole kalendarza.

Pobierz cennik kalendarzy 

 

 

 

 

kalendarz-trojdzielny-standard
Kliknij, aby powiększyć

Wersja Standard kalendarza trójdzielnego to klasyka w najczystszej postaci. Kalendarze tego typu można wykonać z główką płaską lub wypukłą, która jest obligatoryjnie laminowana folią błysk lub matową do wyboru. Dodatkową zaletą jest możliwość wykonania doklejki reklamowej na dole kalendarza (np. na dane adresowe), która również jest drukowana w pełnym kolorze i laminowana.

Pobierz cennik kalendarzy 

 

 

 

 

Kalendarz trójdzileny
Kliknij, aby powiększyć

Wersja Maxi Premium to największy kalendarz trójdzielny dostępny na rynku. Zarówno główka kalendarza, jego plecki, jak i dodatkowe miejsce na dole pod kalendarium są przeznaczone pod pełen kolorowy druk. Daje to najwięcej miejsca na umieszczenie państwa  oferty, reklamy, czy danych adresowych. Cała powierzchnia kalendarza jest obligatoryjnie laminowana na błysk lub mat co podnosi prestiż produktu.

Pobierz cennik kalendarzy 

 

 

 

Pobierz cennik kalendarzy 

 

Jak zamawiać
  1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
  2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
  3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
  4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
  5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
  6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
  7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.
Aktualnie w promocji

Kalendarze reklamowe.

kalendarze reklamowe
Kalendarze reklamowe

Przed sezonem znacznie taniej.

Oferujemy nakłady już 10 egz. (w wybranych modelach) co jest rzadkością na rynku reklamowym. Praktyka wskazuje, że inni producenci kalendarzy firmowych i kalendarzy reklamowych stosują minimalne nakłady druku 50 lub 100 egz. U nas zamówisz taki nakład jaki potrzebujesz. Zobacz kalendarze reklamowe.

 

Zapraszamy do najnowszego katalogu gadżetów reklamowych. Znajdzie tam państwo szereg pomysłów na reklamę firmy, począwszy od długopisów, a skończywszy na wyposażeniu domu. Katalog do przejrzenia on line znajduje się TUTAJ, natomiast pełna strona ze stanami magazynowymi i cenami pod adresem: http://alt-media.bluecollection.gifts/

długopisy-reklamoweDługopisy reklamowe metalowe z grawerem laserowym

Długopisy reklamowe z grawerem aspirują do produktu klasy Premium. Długopisy są wykonane z metalu, aluminium powlekanego. Przy czym, mimo najwyższej jakości wykonania zostały wybrane tak, aby zapewnić jak najbardziej atrakcyjne ceny. Eleganckie, trwałe i estetyczne, są doskonałym produktem reklamowym, aspirującym do klasy premium.

 

Teczki ofertowe tanie

Teczki ofertowe już od 50 egz. Wizytówki gratis. HIT.

Segregatory indywidualne

Segregatory już od 5 egz., a nawet mniej.

bilonownice bilownice

Bilonownioce bilownice. Podstwki do wydawania reszty. HIT.

Pocztówki druk pocztówek kartki świąteczne

Pocztówki już od 100 egz. Rewelacyjna jakość i cena.

Kalendarzyki karty biznesowe

Kalendarzyki reklamowe i mega grube karty biznesowe.

Wizytówki druk wizytówek

Wizytówki od 100 egz. Nawet 3D i na plastiku.

Druki samokopiujące

Druku samokopujące, nawet małym nakładzie.

Notesy i bloczki

Notesy i bloczki notesowe w dobrej cenie.

torby reklamowe

Torby reklamowe w zaskakująco małym nakładzie.

Zapytaj o ten produkt

Formularz kontaktowy 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat/ nazwa produktu/ ilość/ nakład

Treść wiadomości