Druki samokopiujące

druki samokopiujące bloczki
druki samokopiujące bloczki

Bloczki samokopiujące

Druki samokopiujące tzw. bloczki samokopiujące niezastąpione we wszelkich dokumentach lub formularzach wypełnianych ręcznie z jedną kopią. Faktury, druki magazynowe, druki zamówień, etc. Jest to sklejony na grzbiecie półprzeźroczystym klejem stos na przemian ułożonych kartek zadrukowanych na papierze samokopiującym CB i CF o gramaturze 80 g/m2. Pomimo powszechnej cyfryzacji bloczki samokopiujące stanowią jeden z niezbędnych elementów w niektórych zastosowaniach, np. w handlu. Druk bloczków samokopiujących realizujemy w technologii druku offsetowego. Małe nakłady wykonujemy natomiast na maszynach cyfrowych.

Zamiennikiem produktu druki samokopiujące są tzw. formularze samokopiujące. Formularze samokopiujące to nic innego jak druk oryginału + 1 lub 2 kopie sklejony w jeno. Nie jest to więc bloczek samokopiujący z wyrywanymi kartami, a pojedynczy komplet gotowy do użytku. Czasami takie rozwiązanie jest wygodniejsze niż bloczki samokopiujące.

Warstwy papieru samokopiującego w produkcie druki samokopiujące:

CB – warstwa wierzchnia, na niej drukuje się pierwszą warstwą kompletu samokopiującego – oryginał. Copy Back oznacza, że spodnia strona kartki pokryta jest mikrokapsułkami, które zawierają specjalną substancję kopiującą. Wierzchnia strona kartki nie różni się niczym od zwykłych papierów.

CFB – Copy Front and Back – wierzchnia strona absorbuje substancję kopiującą z warstwy CB. Spodnia strona zawiera mikrokapsułki z substancją kopiującą.

CF – Copy Front – wierzchnia strona absorbuje substancję kopiującą z warstwy CB lub CFB.
Spodnia strona nie różni się niczym od zwykłych papierów.

Kolory papieru samokopiującego: biały, różowy, zielony, niebieski, żółty
Standardowy układ kolorów: biały + biały, biały + żółty, biały + różowy + żółty, biały + różowy + zielony + żółty, biały + różowy + zielony + niebieski + żółty

Druki samokopiujące są klejone w bloczki samokopiujące, dokładnie tak, jak ma to miejsce w przypadku produktu notesy reklamowe.

W niektórych formatach możemy wykonać nawet 1, 2 egzemplarze druków samokopiujących. Prosimy pytać poprzez formularz kontaktowy na dole strony. 

Cennik bloczków samokopiujących (oryginał + kopia)

Druki samokopiujące. Druk jednostronny, jednokolorowy. 100 kartek w bloczku = 50 kompletów oryginał + kopia. Jako jedni z nielicznych możemy wydrukować nawet 2 egz. Minimalne nakłady są drukowane w opcji biały oryginał + biała kopia.
Rozmiar/ nakład10 egz.20 egz.50 egz.100 egz.200 egz.500 egz.
DL (210 x 99 mm)xx6,75 zł4,75 zł4,25 zł2,95 zł
A6 (148 x 105 mm)11,35 zł10,99 zł6,35 zł4,35 zł3,85 zł2,55 zł
A5 (210 x 148 mm)16,85 zł15,45 zł6,65 zł5,65 zł4,15 zł3,85 zł
A4 (297 x 210 mm)25,15 zł19,85 zł12,00 zł8,00 zł7,50 zł6,20 zł

Jak zamawiać

  1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
  2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
  3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
  4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
  5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
  6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
  7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Aktualnie w promocji

Teczki ofertowe wizytówki gratis

Teczki ofertowe Firmowe teczki ofertowe, ofertówki są doskonałym gadżetem. Doskonale sprawdzają się jako element uzupełniający

Segregatory z nadrukiem

Segregatory z nadrukiem z mechanizmami do wpinania dokumentów (dwu szczękowe  oraz cztero szczękowe). Szerokość grzbietów

Bilonownice

Bilonownice, bilownice/ i podstawki wydawcze. Rewelacyjna forma reklamy dla firm, pragnących dotrzeć do większej liczby odbiorców

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące Druki samokopiujące tzw. bloczki samokopiujące niezastąpione we wszelkich dokumentach lub formularzach wypełnianych ręcznie

Długopisy z grawerem

Długopisy z grawerem laserowym w jednej z najniższych cen w Polsce. Długopisy z grawerem aspirują

Przyłbica ochronna – maski ochronne na twarz. Tylko teraz

Przyłbica ochronna – maska ochronna na twarz, to jeden z lepszych sposobów na ochronę przed

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki przeznaczone są do ekspozycji ulotek, wizytówek, kart biznesowych na biurkach, ladach sklepowych, powierzchniach

Wizytówki

Druk wizytówek Wizytówki to najprostsza ze spotykanych form reklamowych. Występują zarówno jako wizytówki imienne/ osobiste,

Banery reklamowe oczkowane

Banery reklamowe Mogą być umieszczane praktycznie w dowolnym miejscu, siatce, płocie, elewacjach budynków, a druk w

Zapytaj o ten produkt:


Dodaj komentarz