Druk książek

Druk książek
Druk książek

Druk książek. Książki drukujemy w standardowych formatach.

W pozycji druk książek preferujemy druk cz./b. na papierze o gramaturze 80 g/m2, wewnątrz książki można zastosować również strony pełno kolorowe, jak również kolorowe okładki. Aktualnie w dobie nowoczesnych technologii druk książki to już nie problem. Cały cykl produkcyjny (poza składem) zawiera się w przeciągu kilku dni roboczych. Każdy może wydać swoją książkę. Klient otrzymuje gotowa pracę zgodną z zakładanymi parametrami druku. Książka wygląda i zachowuje się dokładnie tak jak wydawnictwo wysoko nakładowe.

Możliwe są nakłady nawet od 1 egz. Druk książek realizujemy w dowolnych formatach nie większych niż: 344 x 49 mm dla stron kolorowych, 314 x 454 mm dla stron czarno-białych. Wymiary gotowych książek ograniczone są również sposobem oprawy.

Najczęściej zamawianymi u nas pozycjami są:

 • instrukcje obsługi do urządzeń elektronicznych i sprzętu AGD;
 • broszury z ofertą towarową (sklepy, firmy produkcyjne);
 • poradniki;
 • niskonakładowe publikacje (książki) autorskie;
 • publikacje pokonferencyjne;
 • skrypty akademickie;
 • prace autorskie, dyplomowe, magisterskie, etc.

Opłacalne nakłady to 10 – 500 egzemplarzy w przypadku publikacji niskonakładowych – jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest jedną z korzystniejszych na rynku – bezkonkurencyjna cena dla niskich nakładów. Książki drukowana u nas polecamy lakierować lub laminować na błysk. nadaje to głębi koloru okładce, a także zapewnia wyższa trwałość produktu. Możliwe są do wyboru okładka twarda, miękka, klejona lub szyta w zależności od formatu książki.

Druk książek

Dysponujemy pulą numerów ISBN nadawanych przez Bibliotekę Narodową. Udzielamy wszelkiej pomocy autorom włącznie z przydzieleniem numeru ISBN i wszelkimi, związanymi z tym formalnościami.

Jak zamawiać
 1. Prosimy przesłać treść do umieszczenia na Państwa pracy, ewentualne pliki graficzne (logo, zdjęcia, etc.) Można to zrobić poprzez e-mail: info@alt-media.com.pl Jeśli dysponują Państwo plikami w formacie Corel Draw, Adobe Illustrator (czcionki na krzywych) będzie to mile widziane.Projekty z gotowych plików poligraficznych przygotowujemy GRATIS.
 2. Nasi graficy przygotują wstępny projekt i prześlą na Państwa adres e-mail do obejrzenia i zgłoszenia poprawek. Jeśli zgłosicie Państwo poprawki naniesiemy je i ponownie prześlemy projekt. Poprawki nanosimy, aż do skutku.
 3. Po zaakceptowaniu projektu zamykamy zlecenie i drukujemy Państwa prace.
 4. Celem potwierdzenia wykonania zlecenia druku wystarczy podać poprzez e-mail dane do faktury VAT oraz dane do wysyłki gotowych prac (jeśli inne niźli te do faktury).
 5. Płatność. Przy 1, 2 i 3 zamówieniu może się odbyć przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub w formie przedpłaty przelewem na podstawie stosownej faktury pro forma, przed wykonaniem zlecenia.
 6. Fakturę pro forma dostarczamy w postaci elektronicznej (na e-mail). Oryginał faktury jest dołączony do przesyłki z gotowym produktem. Preferujemy przedpłatę ze względu na niższe koszty.
 7. Gotowe produkty dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.
Aktualnie w promocji

Kalendarze reklamowe.

kalendarze reklamowe
Kalendarze reklamowe

Przed sezonem znacznie taniej.

Oferujemy nakłady już 10 egz. (w wybranych modelach) co jest rzadkością na rynku reklamowym. Praktyka wskazuje, że inni producenci kalendarzy firmowych i kalendarzy reklamowych stosują minimalne nakłady druku 50 lub 100 egz. U nas zamówisz taki nakład jaki potrzebujesz. Zobacz kalendarze reklamowe.

 

Zapraszamy do najnowszego katalogu gadżetów reklamowych. Znajdzie tam państwo szereg pomysłów na reklamę firmy, począwszy od długopisów, a skończywszy na wyposażeniu domu. Katalog do przejrzenia on line znajduje się TUTAJ, natomiast pełna strona ze stanami magazynowymi i cenami pod adresem: http://alt-media.bluecollection.gifts/

długopisy-reklamoweDługopisy reklamowe metalowe z grawerem laserowym

Długopisy reklamowe z grawerem aspirują do produktu klasy Premium. Długopisy są wykonane z metalu, aluminium powlekanego. Przy czym, mimo najwyższej jakości wykonania zostały wybrane tak, aby zapewnić jak najbardziej atrakcyjne ceny. Eleganckie, trwałe i estetyczne, są doskonałym produktem reklamowym, aspirującym do klasy premium.

 

Teczki ofertowe tanie

Teczki ofertowe już od 50 egz. Wizytówki gratis. HIT.

Segregatory indywidualne

Segregatory już od 5 egz., a nawet mniej.

bilonownice bilownice

Bilonownioce bilownice. Podstwki do wydawania reszty. HIT.

Pocztówki druk pocztówek kartki świąteczne

Pocztówki już od 100 egz. Rewelacyjna jakość i cena.

Kalendarzyki karty biznesowe

Kalendarzyki reklamowe i mega grube karty biznesowe.

Wizytówki druk wizytówek

Wizytówki od 100 egz. Nawet 3D i na plastiku.

Druki samokopiujące

Druku samokopujące, nawet małym nakładzie.

Notesy i bloczki

Notesy i bloczki notesowe w dobrej cenie.

torby reklamowe

Torby reklamowe w zaskakująco małym nakładzie.

Zapytaj o ten produkt

Formularz kontaktowy 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat/ nazwa produktu/ ilość/ nakład

Treść wiadomości